سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

نیروی بسیج همراە و همیار دولت در ساختن کردستان باشد

استاندار کردستان تاکید کرد کە نیروی بسیج با ارائە ایدەهای نو و عملیاتی یار و همراە دولت برای ساختن کردستان باشد.
نیروی بسیج همراە و همیار دولت در ساختن کردستان باشد


بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
بهمن مرادنیا در مراسم بزرگ روز بسیج با عنوان " شکوە اقتدار" در سنندج گفت: تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل در اوایل انقلاب، یک حرکت و اقدام اساسی در راستای صیانت و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی بود.
وی با بیان اینکە بسیج نهادی اجتماعی برخاسته از متن مردم است که در تمامی برهه‌های حساس انقلاب و در بزنگاه های مختلف یار و یاور نظام و محرومین و در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس به حراست از کیان ایران اسلامی پرداخته است، افزود: بسیج نیروی بی آلایش، همیشه در صحنه و آماده فداکاری و ایثار در راه تحقق آرمان‌های والای نظام است که مردم با آن احساس فاصلە و بیگانگی نداشته و آن را جزئی از بدنه خود به حساب می‌آورند.
مرادنیا ادامە داد: امروز بسیج یک نهاد سازمان یافته، متکی به خود و دارای ایده‌های بلند و بزرگ در عرصه‌های مختلف سازندگی علمی و پیشرو در خدمت‌رسانی به مناطق محروم و اقشار ضعیف جامعه تبدیل است که آثار و برکات خدمت رسانی آن در اردوهای جهادی مشهود است.
استاندار کردستان با بیان اینکە نیروهای مخلص بسیجی در کشور و استان مجهز به سلاح علم و ایمان هستند و با به کارگیری این دو نیروی عظیم پیش‌برنده می‌توانند در هر بخش و حوزه‌های تاثیر‌گذار و منشأ خیر باشند، عنوان کرد: در شرایط فعلی که کشور به واسطه تحریم‌های ظالمانه اقتصادی دشمنان در وضعیت دشوار و سختی قرار گرفته است لازم است کماکان تفکر و روحیه بسیجی در جامعه ما حفظ شود و بی‌گمان تنها با تفکر بسیجی و کار شبانه روزی و جهادی است که می‌توانیم از این گردنه سخت و آزمون دشوار موفق و سربلند بیرون آییم.
مرادنیا اظهار کرد: استان کردستان که به واسطه عقب‌ماندگی‌های مزمن تاریخی و شرایط امنیتی اوایل انقلاب نتوانست آنگونه که شایسته بود همگام با دیگر استان‌ها رشد و در مسیر توسعه قرار بگیرد، نیازمند کار و ساختن در همه بخش‌ها است که این امر نیز مستلزم دوری گزیدن از بخشی نگری و تفکرات حزبی و جناحی است و هدف باید تنها رساندن استان کردستان به قله های ترقی و پیشرفت و قرار دادن استان در تراز استان‌های برخوردار دیگر باشد.
وی درخواست کرد: هرآن کس هرچە در توان دارد در طبق اخلاص گذاشته و برای توسعه استان از هیچ تلاشی دریغ نورزد که بی‌گمان این امر موجب رضایت و خشنودی خداوند بزرگ و مورد قبول نظام و رهبری عظیم‌الشان و دولت خدمتگزار خواهد بود.
مرادنیا ابراز امیدواری کرد: نهاد ارزشی و گسترده بسیج به عنوان یک عنصر مهم و تاثیر گذار همچون گذشته یار و همراه دولت در همه بخش‌ها باشد وبا ارائە ایدەهای نو و عملیاتی همراە و همیار مدیران دلسوز دولت در ساختن کردستان باشد.

بازدید [ 211128 ]
برچسب ها