سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار

هشدارشدیداللحن معاون سیاسی امنیتی استاندار نسبت به برگزاری نمازجماعت بدون توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در کردستان

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار کردستان خطاب به تعداد محدودی از هیات امنا وماموستاهای مساجد استان که نسبت به برگزاری تجمعات و نیز مراسم نمازجماعت بدون توجه به توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا سلامت مردم را به مخاطره انداخته، هشدار داد.
هشدارشدیداللحن معاون سیاسی امنیتی استاندار نسبت به برگزاری نمازجماعت بدون توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال امروز در حاشیه جلسه بررسی وضعیت رعایت مسائل بهداشتی در مساجد سطح استان با بیان این مطلب اظهار داشت: هیچ گونه قصورو کوتاهی از طرف هیچ فرد و گروهی پذیرفتنی نیست و با افراد خاطی به شدت برخورد می شود.
وی افزود: در صورت ادامه رفتار این افراد محدود ضمن برخورد قانونی و قاطع نسبت به افشای پشت پرده جریانات و قضایایی که بدون توجه به سلامت مردم اصرار بر برگزاری تجمعات و نماز جمعه و جماعات دارند، اقدام خواهد شد.
خوش اقبال در ادامه از عنایت و توجه جدی هیات امنای مساجد ، روحانیون ،امامان محترم جمعه و جماعات ماموستایان عزیز سطح استان به رعایت مسائل بهداشتی و سلامت مردم در برگزاری نماز جمعه و جماعات تشکر و قدردانی کرد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در پایان با اشاره به اینکه اولویت اول مسئولین و مدیران کشورو استان سلامت مردم است خواستار همکاری همه جانبه مردم و مسئولان برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا در استان شد.

بازدید [ 28728 ]
برچسب ها