دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون سیاسی استاندار تاکید کرد:

هفته ارتش با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بر ضرورت برگزاری باشکوه مراسم و برنامه های مربوط به هفته ارتش در استان تاکید کرد.
هفته ارتش با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه هماهنگی هفته ارتش و ستاد بزرگداشت هنر انقلاب با بیان اینکه نامگذاری روز 29 فروردین به نام روز ارتش از ابتکارات حضرت امام بود ادامه داد: ارتشیان در بدو پیروزی انقلاب همراه امام و در کنار مردم قرار گرفتند و در دوران هشت سال دفاع مقدس حماسه آفرینی کردند.

وی قدرشناسی از ارتش و دیگر نیروهای نظامی را وظیفه همه افراد و اقشار جامعه ذکر کرد و افزود: آرامش و امنیت حاکم برکشور مرهون فداکاری و ایثار رزمندگانی است و به برکت خون شهدا کشور ما امروز عزتمندتر و سربلندتر از هر زمانی است.

خوش اقبال اضافه کرد: شهدا چراغ های روشن و فروزان انقلاب هستند  و نباید فراموش کنیم که با فداکاری و از خود گذشتگی شهدا در دوران دفاع مقدس بی نظیرترین حماسه ها خلق شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه با بیان اینکه روز 19 فروردین سالگرد شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام شهید صیاد شیرازی و 20 فروردین سالروز شهادت سید مرتضی آوینی است گفت: شهید صیاد شیرازی در دوران حیات شان نشان داد که جزو وفادارترین نیروها به نظام و انقلاب بود ودر این راه نیز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: در مراسم های گرامیداشت  هفته ارتش، شهید صیاد شیرازی ومرتضی آوینی تلاش شود از همه ظرفیت ها و امکانات به نحو مطلوب و گسترده استفاده شود.

خوش اقبال اظهار داشت: انتظار می رود صدا وسیما و دیگر رسانه ها به صورت گسترده نسبت به اطلاع رسانی وپوشش خبری این مراسم و برنامه ها اقدام کنند و نهادهای فرهنگی نیز نسبت به تبلیغات محیطی توجه خاص داشته باشند.

بازدید [ 766821 ]
برچسب ها