چهار شنبه 1 خرداد سال 1398

اخبار

همایش مسئولان دفاتر سیاسی فرمانداریها تابعه در سنندج برگزار شد

مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری از برگزاری همایش مسئولان دفاتر سیاسی فرمانداریهای تابعه استان در سنندج خبر داد.
همایش مسئولان دفاتر سیاسی فرمانداریها تابعه در سنندج برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ مراد جعفری دراین همایش  با تاکید بر اهمیت کار مسئولان دفاتر سیاسی ، در ادامه با بیان این مطلب اظهار داشت: همکاران دفاتر سیاسی فرمانداریها با درک شرایط متفاوت پیگیریها را براساس تحلیل واقعی قرار دهند.

وی با ضروری برشمردن تحلیل شرایط بین المللی، کشوری و منطقه ای و استانی خواستار رصد تاثیرات این تحولات و شرایط در سطح استان و پیگیری مباحث مربوط به آن شد.

جعفری با اشاره به شرح وظایف گسترده دفاتر سیاسی فرمانداریها بر لزوم جدیت در پیگیری برنامه های دولت  تاکید کرد.

مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کردستان در بخشی دیگر از سخنان خود خاطر نشان کرد: موقعیت کاری ما ایجاب می کند تا نسبت به مسائل پیرامون آگاهی کامل داشته باشیم تا بتوان با تبدیل مشکلات به مسئله برای آن راه حل پیدا کرد.

جعفری تصریح کرد: با توجه به موثر بودن عامل زمان در تصمیم گیریها بایستی تا موضوع مدیریت زمان را بگونه ای پیگیری کنیم تا بموقع در تصمیم سازی ها بکار گرفته شود.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسمات کشوری استانداری کردستان خاطر نشان کرد: باید با شناسایی آسیب های روند کار مطالبات مردمی را شناسایی و با اولویت بندی و پیگیری آنها در جهت رضایت مندی مردم تلاش کرد.

وی در پایان گفت: رویکرد این همایش کارگاهی بوده و برای این منظور از چند تن از مدیران صاحب نظر در حوزه سیاسی و امنیتی دعوت شد.

برچسب ها