شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار:

همدلی و همکاری تنگاتنگ بین دستگاه‌ها رمز عبور از شرایط کنونی است/ مردم تا حد امکان از مراجعە حضوری به بانک‌ها پرهیز کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان راه غلبه بر ویروس کرونا و پیشگیری از شیوع آن را همکاری نزدیک دستگاه‌ها و آگاهی بخشی گسترده به مردم عنوان کرد.
همدلی و همکاری تنگاتنگ بین دستگاه‌ها رمز عبور از شرایط کنونی است/ مردم تا حد امکان از مراجعە حضوری به بانک‌ها پرهیز کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش‌اقبال در جلسه هماهنگی پیشگیری از شیوع کرونا با محوریت فعالیت بانک ها ضمن تقدیر از ایثار و فداکاری مجموعه بهداشت و درمان استان گفت: در شرایط فعلی و با توجه به گستردگی درگیری کشور با ویروس کرونا لازم است همه ادارات و نهادها با علوم پزشکی کردستان همکاری همه جانبه داشته باشند.
وی ابراز امیدواری کرد: تدابیر و تمهیداتی اندیشیده شود تا در استان مردم کمترین دغدغه در خصوص ویروس کرونا داشته باشند.
خوش اقبال در ادامه سخنان خود از تلاش و زحمات بانک ها برای ارائه خدمات به مردم در این شرایط تشکر کرد و اظهار داشت: بانک ها همواره از اهمیت خاصی برای کشور وپایداری اقتصاد برخوردارند و با توجە بە نزدیکی پایان سال، فعالیت بانک ها افزایش خواهد داشت.
وی افزود: دیگر دستگاه ها ونهادها نباید بانک ها را تنها بگذارنند و از هر امکانی برای آرامش بخشی بە مجموعە بانک ها باید استفادە شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از مردم خواست جهت حفظ سلامت خود مراجعە حضوری بە بانک ها را بە حداقل ممکن برسانند و بخشی از کارها نظیر درخواست وام و تسهیلات را بە بعد از سال نو موکول کنند.

بازدید [ 15447 ]
برچسب ها