دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

همدلی و همکاری نیروهای نظامی عامل ناامیدی دشمنان شدە است/ ارتش هموارە در خدمت مردم بودە است

استاندار کردستان وجود همدلی و همکاری میان نیروهای نظامی کشور را عامل ناامیدی و یاس دشمنان ارزیابی کرد.
همدلی و همکاری نیروهای نظامی عامل ناامیدی دشمنان شدە است/ ارتش هموارە در خدمت مردم بودە است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این مطلب گفت: نامگذاری روز ۲۹ فروردین بنام روز ارتش توسط امام راحل تولدی دیگر برای ارتش بود.
وی با بیان اینکه ارتش امروز با صلابت از مرزهای کشور حفاظت می کند یادآوری کرد: ارتش ما امروز با صلابت تر از هر زمانی به دفاع از کشور و تمامیت ارضی می پردازد و حافظ استقلال کشور است.
استاندار کردستان خاطرنشان کرد: ارتش علاوه بر پرداختن مسائل نظامی در سایر صحنه های خدمت رسانی در خدمت مردم بوده است که حضور در  زلزله سال گذشته کرمانشاه و سیل اخیر موید این مطلب است.
مرادنیا با اعلام اینکه همه مردم ایران باید به وجود چنین ارتشی افتخار کنند، افزود: اقتدار نیروهای نظامی ما باعث شده است کە دشمن حتی نتواند به کشور ما نگاه کج داشتە باشد.
وی در ادامە سخنان خود بە اقدام نابخردانە آمریکا در گنجاندن نام سپاه در لیست سازمان های تروریستی گفت: سپاه در سال های گذشته و در نقاط مختلف با تروریست مقابله کرده و نسل داعش را در منطقه خشکانده است.
وی ادامه داد: این اقدام آمریکا ناشی از اقتدار سپاه است و مطمنا به همدلی و همراهی بیشتر نیروهای مسلح و مردم منجر خواهد شد.
مرادنیا افزود: امروز در مراسم روز ارتش جمع شده ایم تا از جانفشانی های این نیرو در طول انقلاب و دوران دفاع مقدس تقدیر کنیم.
استاندار کردستان تقدیم ۴٨ هزار شهید ارتشی را برگ زرینی در تاریخ این نیرو ارزیابی کرد و افزود:به عنوان نماینده عالی دولت از همدلی و همکاری میان نیروهای نظامی در استان که تضمین کننده امنیت است تشکر می کنم.

بازدید [ 34314 ]
برچسب ها