جمعه 17 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان:

همه باید برای جلب اعتماد و مشارکت مردم در مسیر توسعه کشور تلاش کنیم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: همه باید برای جلب اعتماد و افزایش مشارکت مردم در مسیر توسعه همه جانبه کشور تلاش کنیم.
همه باید برای جلب اعتماد و مشارکت مردم در مسیر توسعه کشور تلاش کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز در همایش معاونین فرمانداران شهرستانهای تابعه استان و با حفظ فاصله اجتماعی در محل سالن جلسات شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: در این راستا باید با انجام وظیفه دقیق و با خدمت صادقانه به مردم زمینه جلب اعتماد آنها را به دولت و نظام فراهم کنیم.

وی افزود: در حال حاضر کشور در شرایط سختی در مقایسه با 40 سال گذشته مواجه شده و سخترین تحریم های اقتصادی و بین المللی علیه ایران اعمال شده که باید با اتحاد و همدلی به مقابله با این توطئه ها بپردازیم و از این مرحله نیز با موفقیت عبور کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطر نشان کرد:
مسلما وظیفه ما به عنوان مدیران و تصمیم گیران در استان این است که با درایت و تدبیر از مشکلات و تنگناهای پیش روی مردم بکاهیم.

خوش اقبال در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مناسبت های پیش رو از جمله گرامیداشت های هفته دولت. هفته دفاع مقدس. ایام سوگواری محرم و صفر در ادامه خواستار برنامه ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه تر  آنها البته با رعایت پروتکلهای بهداشتی و استفاده از ماسک پیرو دستورالعملهای ستاد مقابله با بیماری کرونا در جامعه شد.

وی همچنین بر لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی از سوی مردم و نیز افزایش نظارتهای بهداشتی توسط دستگاههای متولی برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در پایان تاکید کرد: باید اقدامات دولت و نظام را به مردم اطلاع رسانی کنیم و در این رابطه باید با تقویت نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف خود حضوری گسترده و اثرگذار در فضای مجازی داشته باشیم.

بازدید [ 51414 ]
برچسب ها