جمعه 15 فروردین سال 1399

اخبار

معاون استاندار:

همکاری بخش خصوصی و دولتی برای برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، اظهار داشت: کمیته پشتیبانی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان با استفاده از امکانات موجود ادارات و بخش خصوصی، هزینه های برگزاری این کنگره را به حداقل رسانده است.
همکاری بخش خصوصی و دولتی برای برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان
؛ حسین فیروزی در آخرین جلسه کمیته پشتیبانی "کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان" گفت: اعضای این کمیته، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۵۴۰۰ شهید معظم استان، آمادگی کامل خود را برای انجام وظایف متعهد شده، جهت برگزاری هرچه باشکوه تر کنگره نهایی در ۳۰ خرداد، اعلام می دارند.
وی افزود: همه اعضای کمیته پشتیبانی، اعم از ادارات، نهادها و بخش های غیردولتی طرف خطاب این کمیته، نهایت همکاری را به عمل آورده اند و ما صمیمانه سپاسگزار زحمات آنها هستیم.
رییس کمیته پشتیبانی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان در ادامه خاطرنشان کرد: این کمیته با استفاده از امکانات موجود ادارات و بخش خصوصی، هزینه های برگزاری این کنگره را به حداقل رسانده است. وی ضمن اذعان به اینکه برای برگزار این کنگره کار بسیجی انجام شده، از همه نقش آفرینان این اقدام ارزشمند، قدردانی کرد.
فیروزی در خاتمه از آماده باش کامل کمیته پشتیبانی تا یک روز بعد از برگزاری کنگره خبر داد و افزود: ان شاالله کنگره را را شأن ۵۴۰۰ شهید استان کردستان برگزار خواهیم کرد.

بازدید [ 250857 ]
برچسب ها