چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

حسین خوش اقبال:

هوشیاری و نه بزرگ مردم کردستان به فراخوان ها، دشمنان انقلاب را مایوس کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، ضمن تقدیر از هوشیاری و نه بزرگ مردم کردستان به فراخوان های ضد انقلاب برای حضور در خیابان ها، این هوشیاری را موجب یاس و نامیدی دشمنان انقلاب عنوان کرد.
هوشیاری و نه بزرگ مردم کردستان به فراخوان ها، دشمنان انقلاب را مایوس کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان، اظهار داشت: به دستور استاندار محترم، به جد پیگیر رسیدگی به آسیب دیدگان اغتشاشات آذرماه و همچنین وضعیت افرادی هستیم که دچار ضرر و خسارت شده اند. 
وی در این جلسه با یادآوری اینکه فردا دوشنبه مصادف است با ۹ دی، از رسانه ها، احزاب و گروه های مختلف خواست با حضور خود شرایط برگزاری مراسمی باشکوه را فراهم نمایند. 
خوش اقبال همچنین به در پیش بودن ایام دهه فجر اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به پیش رو بودن انتخابات و نظر به مشکلات اقتصادی کشور، باید تلاش کنیم با برنامه ریزی مناسب دهه فجر امسال را با شکوه تر از گذشته برگزار کنیم. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، در بخش دیگری از این جلسه، اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی و در راس آنها آمریکا، با طراحی های متعدد در بحث تحریم ها و مشکلات اقتصادی، تلاش می کنند مردم را نسبت به نظام، دولت و حاکمیت بدبین کنند و از سوی دیگر، ضد انقلاب و عوامل داخلی آنها نیز فعال هستند و این امر مسؤولیت ما را دوچندان می کند تا ناامیدی که دشمن به دنبال است به امید و نشاط تبدیل کنیم. 
وی تاکید کرد: باید گوش شنوایی برای مشکلات و دغدغه های مطرح شده از سوی مردم داشته باشیم و با اطلاع رسانی در خصوص اقدامات و خدمات دولت در منطقه، فضای نشاط و امید را ایجاد کنیم. 
خوش اقبال با یادآوری در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مشارکت مردم را موجب یاس دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: مردم نشان داده اند که همیشه با نظام و انقلاب بوده اند اما ما هم باید تلاش کنیم در راستای حل مشکلات مالی، اقتصادی و معیشتی مردم گام برداریم. 
وی همچنین گفت: همه دستگاه های استان در راستای رفع مشکلاتی که مردم با آن دست به گریبان هستند تلاش مضاعف دارند و ما هم به عنوان کسانی که در عرصه اطلاع رسانی فعالیت داریم، تلاش می کنیم شائبه هایی که توسط دشمنان انقلاب ایجاد می شود و مردم را نسبت به مسؤولان بدبین می کند، با ورود به موقع خنثی کنیم. 
معاون استاندار افزود: دشمنان انقلاب در کنار هم قرار گرفته اند تا مردم را نسبت به انتخابات و جایگاه مجلس ناامید کنند لذا همه مسؤلین، چه اجرایی و چه نظارتی، به مردم، کاندیداها و مقامات ارشد کشور اطمینان می دهیم که مجموعه دست اندرکاران استان تلاش دارند انتخاباتی سالم با رعایت اصل بی طرفی، در کردستان برگزار شود
خوش اقبال ضمن دعوت از رسانه برای همکاری در ایجاد فضای شور و نشاط در برگزاری انتخابات، تاکید کرد: مشارکت پرشور می تواند به ایجاد امنیت پایدار کمک کند و ان شاالله با انتخاب خوب، در آینده مجلسی قدرتمندتر از گذشته داشته باشیم که با تدبیر بیشتر در راستای حل و فصل مشکلات استان بکوشند.

بازدید [ 236151 ]
برچسب ها