چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

وحدت کلمە باید سرلوحه همە اقدامات قرار گیرد/ فرزندان شهدا و ایثارگران به عرصه تولید ورود کنند

استاندار کردستان بر حفظ وحدت کلمه در همه زمینه ها تاکید و به فرزندان شهدا و ایثارگران توصیه کرد به عرصه تولید ورود کنند.
وحدت کلمە باید سرلوحه همە اقدامات قرار گیرد/ فرزندان شهدا و ایثارگران به عرصه تولید ورود کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت استان کردستان ضمن گرامیداشت هفتە دفاع مقدس رمز موفقیت در دوران جنگ تحمیلی را پیروی از فرامین حضرت امام و وحدت کلمە دانست و گفت: در شرایط کنونی کە کشور تحت شدیدترین تحریم های اقتصادی است نیازمند حفظ وحدت هستیم.
وی تاکید کرد: برای پیروزی و موفقیت در برابر دشمنان لازم است فارغ از همه جریانات و جناح های سیاسی به فکر توسعه و اعتلای کشور باشیم.
مرادنیا با بیان اینکه به عنوان مسوول اجرایی استان خود را متعهد به انجام هرکاری برای خانواده شهدا و ایثارگران برای ایجاد اشتغال می دانم، ادامه داد: در استخدام های اداری برای کردستان ۵۴٨ در سالجاری در نظر گرفته شده اما استخدام دولتی جوابگوی اشتغال استان نیست و راه حل ورود به عرصه تولید است.
استاندار کردستان مجموع تسهیلات کم بهره پرداخت اشتغال روستایی استان در سال گذشته و امسال را ۲۴۰ میلیارد دانست و گفت: فرزندان شهدا و ایثارگران بجای اینکه به فکر استخدام در ادارات باشند بهتر است به عرصه های تولید ورود کنند و از از این راه به اقتصاد استان و کشور کمک کنند.

بازدید [ 13281 ]
برچسب ها