چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

در جشن میلاد پیامبرگرامی اسلام در سنندج مطرح شد؛

وزیرکشور: مسلمانان قرآن و سیره پیامبر را به عنوان الگویی موفق به جهانیان معرفی کنند

رحمانی فضلی: مسلمانان باید اسلام، قرآن و سیره پیامبر را به عنوان الگوی موفق به جهانیان معرفی کنند.
وزیرکشور: مسلمانان قرآن و سیره پیامبر را به عنوان الگویی موفق به جهانیان معرفی کنند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ دکترعبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه پنجشنبه در ویژه برنامه جشن میلاد نبی مکرم اسلام (ص) در سینما بهمن سنندج ضمن تبریک این میلاد شادی آفرین گفت: همه باید دعا کنیم، درک و معرفت راه پیامبر که راه رسیدن به خداوند متعال است نصیب ما شود.
وی اضافه کرد: ما به عنوان امت اسلامی باید سپاسگزار پرودگار باشیم که نعمت مسلمان و مومن بودن را به ما عطا کرده است.
وزیر کشور با بیان اینکه انسان توسط الگو و راهنما به قرب الهی خواهد رسید، افزود: انسان با این همه عظمت و قدرتی که خداوند در او به ودیعه گذاشته است می تواند به جایگاه های والا برسد؛ اما حرکت او در مسیر تعالی محتاج الگو برداری از اسوه و سرمشق است.
رحمانی فضلی یادآور شد: اگر راه پیامبر را پیشه و قرآن را سرمشق خود قرار دهیم بی شک در تمامی ابعاد زندگی موفق خواهیم شد.
وی اظهار داشت: هفته وحدت فرصت مغتنمی است تا اسلام، قرآن و سیره پیامبر را به عنوان الگوی موفق به جهانیان معرفی کنیم.
وزیر کشور گفت: ما امت برگزیده خداوند هستیم و باید تلاش کنیم با وحدت، انسجام و همدلی، دین اسلام را که عامل پیوند و وحدت ما است حفظ کنیم و ارتقا دهیم.
وزیر کشور با بیان اینکه ملت ایران دارای تاریخ کهنی است، افزود: مردم ما دوران های سختی را در طول تاریخ پشت سر گذاشتند و امروز ما باید حافظ فرهنگ خود باشیم و در جهت ارتقای آن تلاش کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج برخواسته از انقلاب و بطن مردم است و همه ملت ایران بسیجی هستند.
وزیر کشور با تاکید بر اینکه تنگ نظری ها را باید کنار گذاشت، اضافه کرد: هر فردی در هر جایی از ایران اسلامی اگر دارای روحیه کار و تلاش و فکر اعتلای کشور باشد، بسیجی محسوب می شود.
رحمانی فضلی افزود: به کمک هم اهداف ملت ایران را محقق خواهیم کرد و همواره وفادار به آرمان های اسلامی و انقلابی خواهیم بود.
گفتنی است، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز پنجشنبه وارد استان کردستان شد و در فرودگاه شهدای سنندج مورد استقبال استاندار، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار کردستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان اجرایی این استان قرار گرفت.
از جمله برنامه های سفر یک روزه وزیر کشور به کردستان شرکت در جلسات شورای تامین و همچنین شورای توسعه استان بود.
بازدید از طرح چند طرح عمرانی و صنعتی، طرح تعریض گردنه صلوات آباد و ورزشگاه 6 هزار نفری 22 گُلان از دیگر برنامه های سفر وزیر کشور به کردستان بود.

بازدید [ 554325 ]
برچسب ها