چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون استاندار؛

٨۵ درصد مردم برای پیشگیری از شیوع کرونا همکاری کرده‌اند/ با متخلفان و تهدید کنندگان سلامت مردم بە شدت برخورد می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در موضوع پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بیش از ٨۵ درصد مردم استان همکاری کردەاند و با کسانی کە سلامت مردم را تهدید می‌کنند بە شدت برخورد می‌شود.
٨۵ درصد مردم برای پیشگیری از شیوع کرونا همکاری کرده‌اند/ با متخلفان و تهدید کنندگان سلامت مردم بە شدت برخورد می‌شود

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه ویدئو کنفرانسی با فرمانداران شهرستان‌ها و در کمیته امنیتی اجتماعی مبارزه با شیوع بیماری کرونا ضمن تقدیر از اقدامات نهادها، ادارات و سازمانها و کادر پزشکی درمانی استان گفت: انتظار داریم مردم استان طرح فاصله گذاری اجتماعی را که در کشور به اجرا گذاشته شده است را جهت قطع زنجیره بیماری کرونا رعایت کنند.
وی با بیان اینکه اقدامات انجام شده برای قطع زنجیره انتقال کرونا در استان و کشور تاثیر گذار بوده خواستار همکاری جدی تر مردم شد و گفت: از مردم استان می خواهم جهت به ثمر نشستن تلاش های کادر درمانی استان روز سیزده به در را در خانه بمانند.
وی گفت: از عصر دوازدهم فروردین تمامی ورودی ها و خروجی های شهرهای استان و پارک ها و بوستان های محل تجمع بسته خواهد شد.
خوش اقبال اضافه کرد: با افرادی که به سلامت مردم اهمیت نمی دهند و هشدارها را نادیده می گیرند به شدت برخورد خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به عدم برگزاری جشن های نیمه شعبان در استان نیز اشاره کرد و گفت: در استان امسال جشن های نیمه شعبان برگزار نمی شود و فرمانداران بخصوص در شهرستانهای بیجار و قروه با هیات های مذهبی در این رابطه صحبت کنند تا هزینه آن جشن ها به بخش سلامت و درمان استان در راستای مبارزه با بیماری کرونا اختصاص پیدا کند.
خوش اقبال ضمن قدردانی از عملکرد گروهها، احزاب سیاسی و هنرمندان و چهره های شاخص در همراهی برای قطع زنجیره ویروس کرونا گفت: در استان بیش از ۵۴۰ انجمن و تشکل مردمی داریم که باید از ظرفیت آنان در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم استفاده شود.
وی در پایان گفت: در سنندج و روز سیزده به در خروجی ها به سمت کامیاران، گردنه صلوات آباد، پارک کودک و پارک آبیدر بسته خواهند بود.

بازدید [ 110238 ]
برچسب ها