دو شنبه 30 دی سال 1398

اخبار

معاون عمرانی استاندار کردستان:

پتانسیل‌های فرهنگی کردستان در مراسمات نوروزی ارائه و معرفی شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: در برگزاری جشن‌های نوروزی از فرهنگ و آداب و سنن مردم کردستان که پتانسیل بسیار باارزشی است و قابلیت ارائه به سراسر ایران را دارد، استفاده خواهد شد.
پتانسیل‌های فرهنگی کردستان در مراسمات نوروزی ارائه و معرفی شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان،  امیر قادری روز چهارشنبه در جلسه کمیته برگزاری جشنهای نوروزی استان با بیان این مطلب اظهار کرد: دستگاه های مرتبط با برگزاری جشنهای نوروز باید در صف مقدم حفظ نظم و برگزاری هرچه بهتر جشنها عمل کنند و در این راستا از توان مردم و شهروندانی که در جشنها حضور دارند، استفاده خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در برگزاری مراسمات نوروز در سطح استان، شهرداریها نقش آفرین هستند، گفت: هدف ایجاد شور و نشاط در جامعه می باشد.
مهندس قادری تاکید کرد: ویژه برنامه های نوروزی در سطح استان با نظارت و هماهنگی با فرمانداریها اجرا می شوند و دولت تنها کار سیاستگذاری را انجام می دهد و مجریان اصلی برنامه ها تشکل های مردم نهاد خواهند بود.
معاون عمرانی استاندار کردستان تصریح کرد: خروجی اینگونه جشنها علاوه بر تزریق نشاط به جامعه، کمک به پویایی اقتصاد منطقه و نشان دادن امنیت پایدار استان با هدف جلب و جذب سرمایه گذاران خواهد بود.

بازدید [ 545604 ]
برچسب ها