پنج شنبه 10 مهر سال 1399

اخبار

معاون عمرانی استاندار کردستان:

پروژه‌های ناتمام مسکن مهر کردستان بزودی تعیین تکلیف می‌شوند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: پروژه های ناتمام مسکن مهر کردستان بزودی بررسی تعیین تکلیف و با اتمام آنها به صاحبان واحدها تحویل داده می‌شود.
پروژه‌های ناتمام مسکن مهر کردستان بزودی تعیین تکلیف می‌شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی در جلسه بررسی موانع و مشکلات مجتمع مسکن مهر ارغوان زاگرس سنندج در محل دفتر معاونت عمرانی استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: دولت تدبیر و امید با تمام توان در جهت خانه دار شدن مردم و اقشار نیازمند تلاش می کند و در این رابطه طرحهایی با مشارکت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و ستاد اجرایی در حال انجام است.
وی افزود: در راستای این طرحها  برای پاسخگویی و تامین مسکن افراد واجد شرایطی که ثبت نام کرده اند با همکاری دستگاههای اجرایی متولی
این طرح در حال اجرا و رسیدگی است.
ملکی خاطر نشان کرد: در بخش مسکن مهر نیز دولت و مدیریت ارشد استان با عزمی جدی سایت های مسکن مهری که به دلایل مختلف ناتمام مانده حمایت می کند و مصمم است که کلیه طرحهای دارای مشکل مسکن مهر را تعیین تکلیف نموده و تحویل متقاضیان و اعضای تعاونی ها دهد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تصریح کرد؛ در این رابطه پرونده پروژه های ناتمام به مرور رسیدگی شده و راهکارهای رفع مشکل و برون رفت از وضعیت فعلی و بلاتکلیفی آنها ارائه و عملیاتی می شود.
وی تاکید کرد: دستگاههای اجرایی و خدمات رسان و بانکهای عامل استان بایستی شرایط رفع مشکلات این تعاونیها را فراهم و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات و تسهیلات مورد نیاز را در اختیار تعاونیهای مسکن مهر قرار دهند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان از اعضای تعاونی های مسکن مهر استان که ناتمام مانده خواست تا با واریز سریع آورده خود برای اتمام این پروژه ها تلاش کنند.

بازدید [ 196251 ]
برچسب ها