چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

ملکی:

پوشش تلفن همراه در جاده‌های کردستان یک ضرورت است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان پوشش تلفن همراه در جاده ها را امری ضروری بویژه برای اورژانس و پلیس راه عنوان و بر لزوم شناسایی نقاط کور جاده های کردستان تاکید کرد.
پوشش تلفن همراه در جاده‌های کردستان یک ضرورت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی در هشتمین جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان که با حضور سردار حسینی فرمانده پلیس راه و راهور کشور، برگزار شد، گفت: از محل اعتبارات ملی ۲۴۸ میلیارد ریال برای ایجاد ۱۲۴ سایت برای پوشش تلفت همراه روستایی، دسترسی به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت، در کردستان در نظر گرفته شده و در حال حاضر عملیات ساخت ۵۲ سایت آغاز شده که هر سایت چند روستا را پوشش می دهد. 
وی در ادامه با اشاره به اینکه آمارها نشان دهنده کاهش میزان تلفات ناشی از تصادفات جاده ای هستند، افزود: برای ارتقاء ایمنی و کیفیت جاده های اصلی از توان ملی و استانی استفاده کردیم. 
ملکی ضمن قدردانی از تلاش های پلیس راه و راهور استان در کاهش تلفات جاده ای، خاطرنشان کرد: نباید به این میزان کاهش قانع باشیم و باید این شرایط ارتقاء یابد و جان انسان ها در اولویت باشد. 
معاون عمرانی استاندار در پایان با اشاره به اینکه شرکت فرودگاه های کشور خواستار خروج پایگاه های اورژانس هوایی از فرودگاه ها شده، از فرمانده پلیس راه و راهور کشور درخواست کرد این موضوع را پیگیری نماید.

بازدید [ 221616 ]
برچسب ها