چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

پیام استاندار کردستان به مناسبت روز جهانی معلولین

استاندار کردستان در پیامی روز جهانی معلولین را تبریک گفت و سیاست‌های استانداری به عنوان عالی‌ترین مرجع دولت در استان را در این خصوص را اعلام کرد.
پیام استاندار کردستان به مناسبت روز جهانی معلولین


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛
متن پیام بهمن مرادنیا به این شرح است:
چدر آستانه 12 آذر(3 دسامبر) روز جهانی معلولین، ضمن ارج نهادن به تلاش و دلسوزی تمامی کسانی که در نهایت دلسوزی و مهرورزی نیرو و توان خود را در راستای تکریم جامعه معلولین و شکوفایی استعدادهای خدادای آنان صرف می¬نمایند، به اطلاع مردم شریف کردستان می¬رسانم در راستای توجه بیشتر به جامعه معلولین و احقاق قحوق حقه ایشان، استانداری کردستان به عنوان عالی¬ترین مرجع نمایندگی دولت در استان، حوزه مشاور معلولین در استانداری را راه اندازی نموده است.  
لذا به منظور تحقق اهداف مورد نظر و تامین رفاه حال توانخواهان گرامی، توجه کلیه مسوولین و کارکنان دستگاه¬های اجرایی، متولیان امور معلولین، تشکل¬های فعال در عرصه خدمات¬رسانی به این قشر و خیرین و نیک¬اندیشانی را که در عرصه تعالی جامعه هدف گام برمی¬دارند را به نکات زیر معطوف می¬نمایم:
1ـ کلیه مسوولین دستگاه¬های اجرایی در سطح استان مکلف¬اند اجرا و تحکیم قانون حمایت از حقوق معلولان را که در نوع خود کم¬نظیر بوده و از دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی می¬باشد؛ در برنامه کار خود قرار داده و گزارش اقدامات انجام شده را به استانداری منعکس نماید.
2ـ به کلیه مددکاران و متولیان امور معلولین که صبورانه تمام هم و غم خود را ارائه خدمت به مددجویان و توانخواهان به کار گرفته¬اند توصیه می کنم تلاش و کوشش دلسوزانه خود را بیش از پیش ادامه دهند؛ مطمئناً پاداش آنان نزد حضرت ایزد منان و شان و منزلت¬شان در میان هم استانی¬های عزیز محفوظ و ماندگار خواهد بود.
3ـ از اعضای تشکل¬های مردم نهاد و سایر معلولین گرامی درخواست می¬نمایم که مطالبات به¬حق خود را از کلیه راه¬های مشروع و قانونی پیگیری نموده و طرح¬ها و پیشنهادهای کاربردی خود را به استانداری ارائه نمایند تا در برنامه¬ریزی¬های کلان مورد استفاده قرار گیرند.  
4ـ از خیرین نیک¬اندیش و تمامی کسانی که در قبال مسائل و مشکلات اجتماعی احساس مسوولیت می¬کنند تقاضا دارم استانداری کردستان را در توسعه فعالیت¬های خیرخواهانه و کاهش مشکلات جامعه معلولین یاری نمایند.
در خاتمه ضمن تبریک روز جهانی گرامیداشت معلولین، امیدوارم تشریک مساعی همگان موجبات رفاه، آسایش و آرامش اعضای جامعه هدف و جلب رضایت خداوند متعال را فراهم نماید.
   

بازدید [ 30096 ]
برچسب ها