چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

پیام استاندار کردستان بە مناسبت هفتە سلامت

بهمن مرادنیا در پیامی هفتە سلامت را بە تمامی پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و دست اندرکاران حوزە بهداشت وسلامت استان کردستان تبریک گفت.
پیام استاندار کردستان بە مناسبت هفتە سلامت

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استاندری کردستان در این پیام آمده است؛
آغاز هفته سلامت فرصت مغتنمی است برای قدردانی از تلاش و زحمات گسترده و همه جانبه کادر پزشکی و درمانی استان کردستان که در طی سالیان متمادی و با تکیه بر
دانش، سلامتی را در سطح شهرها و روستاها به مردم ارزانی داشته و در راستای ارتقای کیفیت زندگی آنان از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند.

در ایامی که جهان، کشور و استانمان با بیماری کرونا درگیر شده و این بیماری همه ابعاد زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده پزشکان، پرستاران و زحمت کشان حوزه سلامت همانند گذشته ایثارگرانه برای نجات جان بیماران و حفظ سلامت آحاد جامعه در تلاش اند و این تلاش و کار بی گمان در پیشگاه خداوند رحمان اجری عظیم و پاداشی بس بزرگ خواهد داشت.

اینجانب فرارسیدن هفته سلامت را به تمامی پزشکان، پرستاران، بهیاران و پرسنل خدوم دستگاه سلامت و بخصوص جان برکفانی که این روزها در سطح بیمارستان‌ها به بیماران درگیر ویروس کرونا خدمات ارائه می دهند صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و سلامت یکایک‌تان را از درگاه حضرت حق مسالت می‌نمایم.

بازدید [ 104766 ]
برچسب ها