جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار

پیام تبریک استاندار کردستان به مناسبت جشن‌ها و مناسبت‌های اردیبهشت ماه

استاندار کردستان در پیامی فرا رسیدن اعیاد و مناسبت ها، ولادت حضرت قائم و روز سربازان گمنام امام زمان، روز معلم، روز ملی شوراها، روز جهانی کار و کارگر و هفته جوان را تبریک گفت.
پیام تبریک استاندار کردستان به مناسبت جشن‌ها و مناسبت‌های اردیبهشت ماه

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان متن پیام به این شرح است:
اردیبهشت کردستان یادآور سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری(مد ظله‌العالی) به کردستان است که فصلی نو از توسعه و پیشرفت را برای استان شهیدپرورمان رقم زد که بعد از گذشت سال‌ها هنوز آثار و برکات آن در این خطه سرفراز ادامه دارد.
 همچنین نیمه نخست اردیبهشت‌ماه مناسبت ها و اعیاد گوناگونی نظیر هفته جوان، روز سربازان گمنام امام زمان(عج)، روز معلم، روز ملی شوراها و روز جهانی کار و کارگر را در برگرفته است که هر کدام از این این مناسبت ها اساس و ریشه توسعه، امنیت و ارتقای فرهنگ استان و کشور است، اینجانب این اعیاد و مناسبت‌های مبارک را به محضر تمامی حافظان امنیت، نسل جوان، معلمان تلاشگر، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و کارگران شرافتمند و همه مردم کردستان تبریک گفته و از درگاه خداوند بی همتا سلامت و موفقیت را برای تمامی شما خوبان طلب می‌نمایم.
 امید است با همراهی و همدلی شما عزیزان و همه اقشار جامعه شاهد رشد و تعالی کردستان عزیز در تمامی عرصه‌های مادی و معنوی باشیم.

بازدید [ 610527 ]
برچسب ها