یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

پیام تبریک استاندار کردستان به مناسبت ۱۴ تیرماە روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ه

بهمن مرادنیا در پیامی ۱۴ تیرماه، روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را بە تمامی شهرداران، کارکنان و دهیاران استان کردستان تبریک گفت.
پیام تبریک استاندار کردستان به مناسبت ۱۴ تیرماە روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ه

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام به این شرح است:

۱۴ تیرماه هر سال به نام روز شهرداری ها و دهیاری ها مزین شده است تا در این روز از زحمات و تلاش های خالصانه و بی منت مدیران شهری و روستایی تقدیر به عمل آید.

خادمان مردم در شهرداری ها و دهیاری ها لازم است ضمن ارایه خدمت شایسته به مردم شریف استان و برنامه ریزی در جهت ارتقا شاخص های خدمات در شهرها و روستاها همه همت خود را وقف خدمتگذاری و ایجاد درآمدهای پایدار برای تداوم خدمت رسانی به مردم با فرهنگ و شریف استان نمایند.

همچنین شایسته است دهیاران ارجمند با تلاش مضاعف و همراهی با مدیران مسئول در امور ساماندهی و توسعه روستاها گامهای اساسی برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی همراه با حفظ و در نظر گرفتن شاخص های زیست محیطی زمینه ماندگاری وحتی مهاجرت معکوس مردم را مد نظر قرار دهند.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۴ تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به همه تلاشگران عرصه آبادانی و خانواده گرامی آنان تبریک عرض نموده و امید است در سایه تلاش ها و زحمات این عزیزان کردستانی همیشه آباد ،سرسبز وسرافراز داشته باشیم.

بازدید [ 57627 ]
برچسب ها