جمعه 17 مرداد سال 1399

اخبار

پیام تبریک استاندار کردستان بە مناسبت روز خبرنگار

بهمن مرادنیا استاندار کردستان در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
پیام تبریک استاندار کردستان بە مناسبت روز خبرنگار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام به این شرح است:
هفدهم مردادماه که به مناسبت شهادت محمود صارمی به روز خبرنگار نامگذاری شده است فرصتی مغتنم برای تجلیل و قدردانی از زحمات قشری فرهیخته است که با تلاش بی‌وقفه و‌ شبانه روزی برای آگاهی بخشی به جامعه، ایجاد شفافیت و صیانت از حقوق مردم  یار و همراه مدیران برای اداره بهتر و موثرتر امور می‌باشند.

بی شک، خبرنگاران و اصحاب مطبوعات استان کردستان از جمله کسانی هستند که دل در گرو توسعه، پیشرفت و آبادانی استان در همه ابعاد آن دارند که کارنامه کاری و عملکرد آنان به خوبی موید این مطلب است و امید دارم  رسانه‌ها با رویکرد توسعه محوری و تعامل سازنده با دستگاه‌های اجرایی در شرایطی که کشور و استان نیازمند همدلی و آرامش بیشتر است با نقد منصفانه به بهبود شاخص‌های توسعه‌ای استان کمک کنند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی در استان کردستان برای یکایک آنان از خداوند بزرگ آرزوی سعادت و بهروزی دارم و مطئنم در سایه تلاش و همدلی آینده روشن و توام با تعالی و پیشرفت در انتظار کردستان سرفراز خواهد بود.

بازدید [ 773262 ]
برچسب ها