چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

پیام تبریک استاندار کردستان بە مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

بهمن مرادنیا در پیامی فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی شاغلین بخش روابط عمومی در ادرات، نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌ها که در امر اطلاع‌رسانی مشارکت دارند تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک استاندار کردستان بە مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، در این پیام آمده است؛
۲۷ اردیبهشت ماه که به نام روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است بیانگر جایگاه مهم و اساسی روابط عمومی در امر حساس اطلاع رسانی است.
در عصر ارتباطات موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است و اگر این مهم نادیده گرفته شود و توجه لازم به ارتقا و فراهم کردن بسترهای لازم برای شکوفایی آن مورد توجه قرار نگیرد خسارات قابل توجهی را متوجه ادارات و دستگاه‌های اجرایی و حتی فعالیت‌های اقتصادی در بخش خصوصی خواهد کرد.
روابط عمومی‌ها حلقه ارتباط میان مدیران و مردم هستند و می توانند با عملکرد مناسب و آگاهی بخشی فراگیر وگسترده بازتاب دهنده ی خدمات نظام و دولت در جامعه برای امیدافزایی و روح مشارکت جویی در همه‌ی عرصه‌ها باشند.
اینجانب فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه مدیران و کارکنان روابط عمومی‌ها در سطح استان کردستان تبریک عرض کرده و سربلندی یکایک شما عزیزان را از خداوند سبحان مسالت می نمایم.

بازدید [ 36024 ]
برچسب ها