یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

پیام تشکر استاندار و نماینده ولی فقیه در کردستان از مردم به مناسبت شرکت در راهپیمایی حماسی 13 آبان

بهمن مرادنیا استاندار و سید محمد حسینی شاهرودی نماینده مقام معظم رهبری در کردستان در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم کردستان در راهپیمایی 13 آبان تقدیر و تشکر کردند.
پیام تشکر استاندار و نماینده ولی فقیه در کردستان از مردم به مناسبت شرکت در راهپیمایی حماسی 13 آبان



به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
متن پیام به این شرح است:
حضور حماسی مردم فهیم، با فرهنگ و متدین استان کردستان در راهپیمایی 13 آبان که به نام روز دانش‌آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و  مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است، برگ زرین دیگری از تاریخ پرافتخار مردم کردستان به شمار می‌رود که همواره و در همه صحنه ها پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کرده‌اند.

در شرایطی که کشور و نظام به واسطه کینه‌توزی دشمنان و در راس آنها امریکا، مورد شدیدترین هجمه‌ها و حملات اقتصادی قرار رفته است این حضور باشکوه و معنادار همزمان با سراسر کشور موجبات یاس و ناامیدی استکبار جهانی را فراهم خواهد نمود و به یاری خداوند و همراهی شما مردم عزیز و با هدایت‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تلاش های بی‌وقفه دولتمردان کشورمان از این گردنه دشوار با سربلندی عبور خواهد کرد.

ضمن تقدیر از حضور شکوهمند شما مردم آگاه و بصیر در حماسه 13 آبان، مراتب سپاس و قدردانی خود را به شما خواهران و برادران بزرگوار در سراسر استان ابراز داشته و توفیقات روزافزونتان را از درگاه حضرت باریتعالی خواستاریم.

بازدید [ 732507 ]
برچسب ها