سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

پیام سرپرست استانداری کردستان به مناسبت آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس

علیرضا آشناگر طی پیامی آغاز مهر ماه و بازگشایی مدارس را تبریک گفت.
پیام سرپرست استانداری کردستان به مناسبت آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام علیرضا آشناگر سرپرست استانداری کردستان به این شرح است:

 

بسم الله ارحمن الرحیم

ن والقلم و ما یسطرون

با صلوات بر جان پاک رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و فرزند خلفش، بزرگترین مصلح با کفایت تاریخ اسلام حضرت امام حسین (ع) و هفتاد و دو ستاره تابناک دشت روشن کربلا و سلام و تحیت الهی بر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی و شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع با قداست هشت ساله ملت شریف ایران در مقابل استکبار و شهدای مظلوم تداوم این دفاع، برگزیدگان حرم نوادگان خورشید و سید دو عالم و سلام بر فرهنگیان، دانش آموزان، دختران و پسران آینده ساز ایران عزیز اسلامی. 

آغاز اولین روز پاییز که معطر به روش و رویه ی تعلیم و تربیت است، فرصت مغتنمیست تا پاکترین و صمیمانه ترین تهنیت ها را آراسته وجود مقدس معلمان و متعلمان نماییم.

عزیزان فرهیخته، بی گمان دنیای امروز با تمام فراز و نشیب هایش نیازمند خدمت دانشمندان و عالمان مهذب است. تولید علم و فن آوری، راه بی بدیل ماندن با صلابت در دنیاست و این، اهمیت و جایگاه رفیع شما عزیزان را برای همگان روشن می سازد. امیدوارم در سالی که به تدبیر رهبر فرزانه انقلاب مزین به شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می باشد، با عمل به منویات ایشان و تدبیر دولتمردان خدمتگزار بتوانیم ایران اسلامی را به قله های رفیع امید و ترقی برسانیم؛ این امر مهم تنها و فقط با تلاش مستمر و پژوهش و تحقیق پیگیر معلمین و دانش آموزان عزیز میسور خواهد بود.

سرافرازی و توفیق روزافزونتان را از خالق دادار خواهانم.

برچسب ها