شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی وزیر کشور:

پیشرفت و توسعه در سایه وفاق و همدلی محقق خواهد شد

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: پیشرفت توسعه در شهرها در سایه وفاق و همدلی بین تمام دستگاههای اجرایی و مدیران محقق خواهد شد.
پیشرفت و توسعه در سایه وفاق و همدلی محقق خواهد شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان: مهدی جمالی‌نژاد در نشست مشترک با شهردار و اعضای شورای شهر سنندج  گفت: ثبات مدیریت به ویژه در حوزه مدیریت شهری بسیار حائز اهمیت است و اگر ثبات مدیریت در حوزه های مختلف وجود داشته باشد خدمات رسانی در تمام زمینه ها بسیار بیشتر می شود.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور اظهار داشت: همدلی در حوزه مدیریت و در شهرها و جاهایی  که رشد می کنند به وضوح قابل رویت است.

جمالی‌نژاد عنوان کرد: پیشرفت توسعه در شهرها در سایه وفاق و همدلی بین تمام دستگاههای اجرایی و مدیران محقق خواهد شد.

معاون وزیر کشور خاطرنشان کرد: شهر سنندج یک شهر اصیل و با یک هویت و دارای  پیشینه بسیار قوی  در تمام زمینه ها است.

وی افزود: در کنار همه اقدامات و زحمات حرکتها را باید شتاب دهیم تا به جهش های خوبی دست یابیم. برای جهش شهر سنندج باید با روش های خلاقانه هم قسم شویم.

جمالی نژاد گفت: دستگاههای مختلف استان باید به شهرداری در تمامی زمینه ها کمک کنند و حوزه راه و شهرسازی را در خصوص پرداخت حق و حقوق شهر و شهرداری را فعال کنیم.

معاون عمرانی وزیر کشور تاکید کرد: شهر سنندج از آن دست شهرهایی است که ظرفیت بالایی دارد که با خلاقیت و نوآوری می تواند موجب توسعه بستر شهر شود و انشاالله شاهد یک دوره طلایی برای شهرداری باشیم.

بازدید [ 169575 ]
برچسب ها