چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار؛

چرخە تولید در استان باید فعال باشد/ کماکان نگران گسترش و شیوع کرونا هستیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تاکید کرد کە با وجود بیماری کرونا چرخە تولید و اقتصاد در استان باید فعال باشد.
چرخە تولید در استان باید فعال باشد/ کماکان نگران گسترش و شیوع کرونا هستیم

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه جمعبندی طرح فاصله گذاری اجتماعی در قالب کمیته اجتماعی، امنیتی با فرمانداران به صورت ویدئو کنفرانس گفت: امروز اولویت حاکمیت مبارزه با شیوع بیماری کرونا است و با این وجود تولید و فعالیت‌های اقتصادی نباید از حرکت بایستد تا مشکلات زندگی مردم بیشتر نشود.

وی افزود: فرمانداران لازم است از توان همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها در مبارزه با کرونا استفاده کنند و کم کاری در این رابطه از کسب پذیرفتنی نخواهد بود.

خوش اقبال در ادامه با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه دارد و تصمیمات جدید از طریق ستاد ملی اتخاذ و ابلاغ می‌شود، اظهار کرد: تا ابلاغ دستورالعمل جدید فرمانداران با کمک شهرداران بسته ماندن امکان غیر ضروری نظیر تفرجگاه ها و بوستان ها را در دستور کار داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه ضمن تقدیر از زحمات کادر درمانی و پزشکی استان، اصحاب رسانه و صداوسیما برای آگاهی بخشی به مردم گفت: صداوسیما و رسانه‌ها کماکان ضروری است حضور پررنگ خود در اطلاع رسانی را حفظ کنند.

وی ادامه داد: کادر درمانی و پزشکی استان با تمام امکانات در مبارزه با شیوع بیماری کرونا فعال است ولی هنوز نگرانی ما در استان و خصوصا شهر سنندج رفع نشده است.

خوش اقبال ادامه داد: اگر مردم همکاری لازم را نداشته باشند و هشدارهای بهداشتی را نادیده بگیرند، امکان رویدادها و اخبار ناخوشایند و بالا رفتن آمارها در ابتلا به بیماری کرونا زیاد است.

بازدید [ 99864 ]
برچسب ها