شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

چهرەهای توانمند و شاخص در انتخابات پیش‌رو شرکت کنند/ رسالت دولت برگزاری انتخابات سالم و قانونمند است

استاندار کردستان از چهرە‌های شاخص و توانمند استان خواست در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی شرکت پررنگ داشته باشند.
چهرەهای توانمند و شاخص در انتخابات پیش‌رو شرکت کنند/ رسالت دولت برگزاری انتخابات سالم و قانونمند است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در نشست هم اندیشی برای مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات را آزمون دمکراسی در کشور دانست و گفت: همه ما در یک کشتی نشسته ایم و افرادی به دنبال کمرنگ نشان دادن انتخابات هستند و رسالت نخبگان و تاثیرگذاران اجتماعی و سیاسی تشویق مردم به مشارکت حداکثری است.

وی انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی را از حیث داخلی و خارجی حایز اهمیت توصیف کرد و اظهار داشت: نقش جریانات سیاسی و رسانه ها آگاه سازی برای حضور پررنگ و پرشور در اتخابات است.

مرادنیا ادامه داد: اگر انتخابات پرشور و حداکثری در کشور برگزار شود قدرت چانه زنی دولتمردان در برابر دشمنان افزایش خواهد یافت.

استاندار کردستان افزود: دولت آمریکا چون اعتراضات دیماه ۹۶ را دید فکرکرد که مردم به نظام و انقلاب پشت کرده اند و به همین دلیل برجام را نقض کرد.

وی در ادامه برگزاری انتخابات سالم و قانونمند را رسالت دولت برشمرد و گفت: ما به دور از هرگونه تعلق حزبی و جناحی تنها به دنبال انتخابات پرشور هستیم که اعتماد عموم مردم را در پی داشته باشد.

استاندار کردستان با تاکید بر اینکه امنیت انتخابات در صدر برنامه ها قرار دارد، ادامه داد: ما در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باید ثابت کنیم که از بسیاری از  استان‌های کشور پیشروتر هستیم.

بازدید [ 17670 ]
برچسب ها