جمعه 15 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان؛

کارخانە بارز برای تولید لاستیک ماشین سنگین در کردستان برنامە ریزی کند/ کشور بیش از هر زمانی نیازمند تولید است

استاندار کردستان از گروه صنعتی بارز خواست با توجه به ظرفیت‌ها و نیازهای موجود برای تولید لاستیک ماشین سنگین در کردستان برنامه‌ریزی کند.
کارخانە بارز برای تولید لاستیک ماشین سنگین در کردستان برنامە ریزی کند/ کشور بیش از هر زمانی نیازمند تولید است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در بازدید از کارخانه لاستیک بارز کردستان به همراه رئیس سازمان ملی استاندارد کشور با بیان این مطلب گفت: متاسفانه در کردستان تعداد واحدهای صنعتی بزرگ انگشت شمار است و لازم است و لاستیک بارز می تواند در زمینه تولید لاستیک ماشین سنگین اقدام کند.
وی ادامه داد: تولید لاستیک ماشین سنگین برای استان و کشور حائز اهمیت است و از گروه صنعتی بارز میخواهم این کار را عملیاتی و به نتیجه برساند.
مرادنیا یکی از نیازهای اساسی کشور را در حال حاضر توجه به تولید عنوان کرد و افزود: چشم امید مردم به مجموعه هایی نظیر لاستیک بارز است که نیروهای توانمند و متخصص دارد.
استاندار کردستان در ادامه سخنان خود حضور یک نیروی بومی کردستانی در راس گروه صنعتی بارز را افتخاری برای استان ذکر کرد و گفت: جای بسی خوشحالی است که مجموعه ای منظم و بزرگ صنعتی در استان مشغول فعالیت است و امیدواریم نظیر این مجموعه ها در کردستان افزایش پیدا کند.
وی افزود: دست همه کارگران و نیروهای متخصص این کارخانه را که برای تولید و رفع نیازهای کشور صادقانه تلاش می کنند به گرمی می فشارم.
گفتنی است در این بازدید خط تولید تایر سبز بارز با حضور استاندار کردستان و رئیس سازمان استاندارد کشور افتتاح شد.

بازدید [ 25194 ]
برچسب ها