یک شنبه 17 آذر سال 1398

اخبار

کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کردستان آغاز شد

کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کردستان روز دوشنبه آغاز شد.
کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کردستان آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ مدیرکل مدیریت بحران استان در این کارگاه اظهار داشت: این دوره آموزشی با هماهنگی و برنامه‌ریزی با سازمان مدیریت بحران کشور و بر اساس دستورالعمل‌ها و برنامه ملی اجرای دوره آموزشی مدیریت بحران و به مدت سه روز در تاریخ یکم لغایت سوم آبان ماه سالجاری در محل سالن آمفی تئاتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در سنندج برگزار می شود.
آرتیکاس اقبال افزود: این دوره با حضور مسئولان سازمان مدیریت بحران کشور و مدیران دستگاه‌های اجرایی و روسای ادرات شهرستان‌های تابعه استان در حال برگزاری است.
وی با اشاره به برنامه های در نظر گرفته شده برای این دورا آموزشی ابراز امیدواری کرد اعضای حاضر آموخته های خود را به سایر همکاران نیز انتقال بدهند.
اقبال با بیان اینکه اساتید این دوره همگی از نیروهای داخل استان هستند، گفت: انتظار داریم مطابق با آنچه معاون عمرانی استاندار از ما خواسته این دوره در سطح کارگاه های کشوری و حتی بالاتر از آن برگزار شود.
اقبال ادامه داد: برای تمام کسانی که کامل در این برنامه حضور داشته باشند در پایان گواهی آموزشی از طریق سازمان مدیریت بحران کشور صادر می شود.
گفتنی است این کارگاه آموزشی روز چهارشنبه با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان خواهد داد.

 

 

 

کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کردستان

برچسب ها