شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

کالاهای اساسی بە میزان کافی ذخیرە وتوزیع خواهد شد

معاون اقتصادی استاندار کردستان به مردم وعده داد تمامی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان تهیه، انبار و در بازار عرضه می‌شود.
کالاهای اساسی بە میزان کافی ذخیرە وتوزیع خواهد شدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان کردستان با بیان اینکه هدف این کمیسیون دخالت حداقلی در بازار برای تهیه و توزیع کالاهای اساسی و تنظیم بازار است گفت: به مردم اطمینان می‌دهیم که کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارها ذخیره سازی شده است و همه ساز و کارهای مربوط به توزیع مطلوب کالاها پیش‌بینی شدە است.

وی با بیان اینکە در زمینە قیمت گوشت و کالاهایی نظیر بامیه و زلوبیا نرخ‌های مصوبی با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط  تهیه شده است گفت: این قیمت‌ها بر اساس توافق و درچارچوبی منطقی تنظیم و اعلام شده است، بنابراین لازم است همه به قیمت های مصوب پایبند باشند.

فیروزی همچنین به برپایی جشنواره ویژه رمضان بنام طرح ضیافت و ضرورت همکاری بازاریان در اجرا نیز اشاره کرد و گفت: عرضه کالاهای اساسی در فروشگاه‌ها و مکانهای مناسب با تقسیم جغرافیایی مطلوب در سطح استان صورت خواهد گرفت که این مهم دسترسی همه مردم به عرضه مناسب را فراهم خواهد کرد.

معاون اقتصادی استاندار کردستان عرضه‌ی مناسب و با کیفیت کالاها را عامل رضایت‌مندی مردم عنوان کرد و اظهار داشت: از همه بازاریان میخواهم کالای با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و نوع تبلیغات‌شان با کیفیت کالا همخوانی داشته باشد.

وی در پایان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به تمامی مردم کردستان اظهار امیدواری کرد با برنامه‌های در پیش گرفته شده بازار و قیمت‌های کالاهای اساسی ثبات نسبی داشته باشد تا از این رهگذر موجبات رضایت مردم فراهم گردد.

بازدید [ 612693 ]
برچسب ها