دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار

فیروزی عنوان کرد:

کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان تاکید: به مردم اطمینان می دهیم کالاهای اساسی بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد.
کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
حسین فیروزی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان ضمن اطمینان بخشیدن به مردم در خصوص تامین کالاهای اساسی، یادآوری کرد: ذخیره و انبار کردن کالا موجب کاهش کیفیت آنها می شود.
وی پس از ارائه گزارش جهاد کشاورزی استان در رابطه با تامین نیاز هیات مذهبی و مراکز پر مصرف مانند دانشگاه ها، مراکز شبانه روزی آموزش و پرورش، بیمارستان ها، زندان ها و مراکز نظامی و انتظامی، اظهار داشت: باید به سرعت برآورد دقیقی از نیازها و درخواست های این مراکز تهیه و آن را به کارگروه ملی تنظیم بازار اعلام کنیم.
در این جلسه همچنین مشکلات کامیونداران استان با حضور نمایندگان آنها بررسی شد و فیروزی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط کشور از رانندگان خواست صبورانه، در حد توان ایثار کنند تا مشکل مردم حل شود.
معاون اقتصادی استاندار تحریم را ابزار جنگ در اختیار حکومت یکجانبه گرای آمریکا عنوان کرد و افزود: بر کسی پوشیده نیست که ما در یک جنگ اقتصادی هستیم و آمریکا می خواهد به سایر کشورها تحمیل کند که پیرو سیاست های اقتصادی او باشند اما در روزهای اخیر اوپک علیرغم فشارهای آمریکا تولید خود را افزایش نداد و ان شاالله در آینده نیز شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود.
وی در ادامه گفت: مسوولین نسبت به مشکلات کامیونداران کم توجه نیستند اما با توجه به شرایط لازم است مردم و مسوولین به اجماع فکری و نظری برای حل مشکلات برسند.
فیروزی از مدیران ذیربط استان خواست با همکاری اتحادیه کامیونداران سنندج کمبودها را با آمار و اعداد احصا و به دولت منعکس کنند و تغییر قیمت ها نیز با تحلیل نموداری بررسی شود.
وی با یادآوری اینکه مردم با کمبودها کنار می آیند اما تبعیض را قبول نمی کنند افزود: در راستای شفافیت و تحقق نظارت مردم بر عملکرد مسوولان استان، باید اتحادیه کامیونداران در جریان توزیع سهمیه مرتبط دخیل باشند.

بازدید [ 765624 ]
برچسب ها