یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

نماینده ولی فقیه در کردستان:

کردستان در بعضی از شاخص‌های توسعه از میانگین کشور بالاتر است/ ۹۸درصد مدیران و مسئولان کردستان پاکدست و سالم هستند

نمایندە مقام معظم رهبری در کردستان، اظهار داشت: کردستان در بعضی از شاخص‌های توسعه از میانگین کشور بالاتر است و باید تلاش کنیم در همه شاخص‌ها از میانگین کشور بالاتر باشیم.
کردستان در بعضی از شاخص‌های توسعه از میانگین کشور بالاتر است/ ۹۸درصد مدیران و مسئولان کردستان پاکدست و سالم هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ آیت الله حسینی شاهرودی در نشست صمیمی با استاندار و جمعی از مدیران استانی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، با اذعان به اینکه همە دولت‌ها خدمات ارزندە و زیادی داشتە‌اند و باید این خدمات گفتە شود، افزود: آمارها نشان می‌دهد که اقدامات مهمی در کشور و استان در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف صورت گرفته است.
آیت الله شاهرودی خاطرنشان کرد: کردستان در بعضی از شاخص‌های توسعه از میانگین کشور بالاتر است اما باید تلاش کنیم در همه شاخص‌ها از میانگین کشور بالاتر باشیم.
وی همچنین به دریافت تخصیص آب برای حدود ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی کردستان اشاره و کرد و افزود: این امر منشاء یک تحول بزرگ محسوب می‌شود.
نماینده ولی فقیه در کردستان، در ادامه تاکید کرد: ۹۸ درصد مدیران و مسئولان کردستان پاکدست و سالم هستند و باید با دو درصدی که مشکل دارند و مابقی را زیر سوال می‌برند قاطعانه برخورد شود.
وی در این خصوص اظهار داشت: سازمان بازرسی اعلام کرده که کمترین میزان شکایت از مدیران کردستان بوده و از این حیث استان در ردیف ۳۱ کشور قرار دارد.
آیت الله شاهرودی خاطرنشان کرد: باید با کسانی که در هر سطحی دچار فساد می شود بصورت جدی برخورد شود، معتقدم بسیاری از موارد فساد در زیر مجموعه‌ها رخ می‌دهد.
وی همچنین تاکید کرد: مدیران کردستان نباید به هیچ وجه زیر بار فشار کسی بروند، چرا که قبول سفارش فساد آفرین است.

بازدید [ 14421 ]
برچسب ها