دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

کلنگ احداث فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر سنندج با حضور معاون عمرانی استاندار کردستان به زمین زده شد

با هدف کاهش و روانسازی ترافیک عملیات احداث فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر حدفاصل بین سه راهی تکیه وچمن تا میدان حجاب به طول یک کیلومتر آغاز شد.
کلنگ احداث فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر سنندج با حضور معاون عمرانی استاندار کردستان به زمین زده شد

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان به مناسبت سالگرد سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان کردستان کلنگ احداث فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر با حضور مهندس قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان، شهردار سنندج و برخی دیگر از مسئولان به زمین زده شد.
یکی از مهم ترین مشکلات پارک جنگلی آبیدر عرض کم جاده در محور آبیدر است که شاهد ترافیک در این مسیر هستیم.
احداث کمربندی آبیدر به عنوان بخشی از شبکه خیابانهای اصلی سطح شهر در آینده می تواند نقش مهمی در ساماندهی و هدایت ترافیک محدوده پارک کودک، شهرک کشاورز، پارک جنگلی آبیدر و ساکنان ناحیه منفصل شهری حسن آباد داشته باشد.
فاز یک احداث کمربندی آبیدر از مسیر آپارتمانهای امانیه تا ابتدای تقاطع غیرهمسطح کوسه هجیج و فاز دو احداث این کمربندی تا سه راهی تکیه و چمن در سال های گذشته اجرا شده است.
در فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر از مسیر سه راه تکیه و چمن تا میدان حجاب اجرا خواهد شد.
طول احداث پروژه بلوار 24 متری کمربندی آبیدر یک کیلومتر و عرض آن 24 متر شامل دو لاین سواره رو به متراژ 7 و نیم متر و یک لاین دوچرخه و همچنین  یک لاین پیاده رو است.
هدف از اجرای احداث فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر حذف مشکلات و موانع ترافیکی موجود، ارتقای سطح بهره وری از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح کوسه هجیج، ایجاد گزینه ای مناسب در کاهش مسیرهای اشباع شده در محدوده کمربندی غربی شهر است و با اجرا و تکمیل این کمربندی گام موثری در راستای زیبا سازی، ارتقاء سطح رفاه شهروندان، مسافران و گردشگران برداشته خواهد شد.

بازدید [ 614232 ]
برچسب ها