جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

حسین فیروزی:

کمک‌های مردمی کردستانی‌ها به هموطنان سیل زده، قابل تقدیر است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اظهار داشت: جمع آوری و ارسال کمک های مردمی توسط مردم نوعدوست کردستان برای هموطنان سیل زده کشور، قابل تقدیر است.
کمک‌های مردمی کردستانی‌ها به هموطنان سیل زده، قابل تقدیر است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی با حضور در محل بدرقه کاروان کمک های جمع آوری شده توسط واحدهای کارگری و کارفرمایی استان برای هموطنان سیل زده استان لرستان، گفت: این فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی ملت ماست که هر کجای کشور به آسیب و مصیبتی دچار شود همه مردم به کمک می شتابند. 
وی یادآور شد: سال گذشته زلزله کرمانشاه و امسال سیل در استان های گلستان و لرستان و خوزستان نه فقط مردم این استان ها بلکه همه مردم را مصیبت زده کرد. 
فیروزی در ادامه ضمن تقدیر از کارگران کردستان که همپا و همراه سایر آحاد ملت به یاری هموطنان سیل زده لرستان برخاستند، افزود: این کاروان نمایش همدلی مردم کردستان با هموطنان مصیبت دیده استان های سیل زده است. 
معاون اقتصادی استاندار کردستان همچنین از کمک های نقدی کارمندان ادارات استان در کنار سایر اقشار جامعه خبر داد و گفت: کارکنان و کارمندان اکثر ادارات استان با میل و رغبت خود یک یا چند روز از حقوق خود را به عنوان کمک به استان های سیل زده اهدا کرده اند و انتظار می رود طی روزهای آینده سایر ادارات نیز از این اقدام شایسته پیروی کنند.
فیروزی در پایان خاطرنشان کرد: ما امروز به منظور تقدیر و تشکر از مردم کردستان در اینجا حاضر شدیم و افتخار می کنیم که خادم چنین مردم نوعدوستی هستیم.

بازدید [ 354141 ]
برچسب ها