یک شنبه 28 دی سال 1399

اخبار

کنکور امسال در فضاهای باز و سالن‌های ورزشی برگزار می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی ایتاندار کردستان ضمن تاکید بر لزوم رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در زمان برگزاری کنکور، اظهار داشت: در این آزمون استفاده حداکثری از فضاهای باز و سالن‌های ورزش در دستور کار قرار دارد.
کنکور امسال در فضاهای باز و سالن‌های ورزشی برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و حسب اعلام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کنکور سراسری از روز ۲۹ مرداد امسال به مدت چهار روز در کشور برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی حداقل ۲ متر برای هر داوطلب، استفاده از ماسک توسط تمام داوطلبان و عوامل اجرایی، استفاده حداکثری از ۲۰ درصد فضای موجود از جمله اقدامات پیش‎بینی شده جهت تامین سلامت داوطلبان است.

خوش اقبال در خصوص چگونگی نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سال ۹۹ افزود: امسال این نظارت‌ها در سه مرحله شامل مرحله نقل و انتقالات داوطلبان به حوزه امتحانی، ورود به محل حوزه و خروج از حوزه امتحانی صورت می‌گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان یادآور شد: نظارت بر این روند علاوه بر اینکه از سوی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی استان انجام خواهد شد بلکه از ناظرین سازمان بسیج و سازمان‌های مردم نهاد نیز استفاده خواهیم کرد.

وی در خصوص مکان‌های برگزاری کنکور سراسری نیز تاکید کرد: در این آزمون استفاده حداکثری از فضاهای باز و سالن‌های ورزش در دستور کار قرار دارد.

بازدید [ 288534 ]
برچسب ها