شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان، نمادی از کار مشترک در استان بود

استاندار کردستان ضمن تقدیر از زحمات تمامی دست اندرکاران برگزاری کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان، این کنگره را نمادی از یک کار مشترک در استان عنوان کرد.
کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان، نمادی از کار مشترک در استان بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در آیین تجلیل از دست اندرکاران کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید استان کردستان، خاطرنشان کرد: همه فارغ از هر خط فکری و جناحی، در برگزاری این کنگره،تلاش و همکاری کردند و نتیجه آن اگرچه در مقابل ایثار شهدا کوچک اما در قیاس با کشور، کار بزرگی بود. 
وی افتخار اعلام خبر سرنگونی پهباد آمریکایی از سوی سردار سلامی در این کنگره را از برکت خون شهدای مظلوم استان دانست. 
مرادنیا برگزاری کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید را تمرین کار جمعی نامید و ابراز امیدواری کرد این تفکر جمعی و اتحاد در کار در استان باقی بماند و از مدیران استان خواست در راه خدمت به مردم کردستان که همیشه در کنار نظام ایستاده اند این اتحاد و همکاری را سرلوحه کار خود قرار دهند و آن را در به کار ببندند. 
استاندار کردستان با اشاره به حضور پرشور مردم در کنگره، این حضور را موجب رونق و صفای کنگره و موجب خشنودی شهدا دانست. 
بهمن مردانیا در ادامه اضافه کرد: کارهای پراکنده زیادی برای شهدا انجام شده و هر دستگاه به وسع خود انجام داده اما باید کاری ماندگار برای شهدا انجام دهیم و این کار، باغ موزه است که بلاتکلیف مانده که با همت جمعی حتما انجام خواهد شد. 
وی در خاتمه از تلاش های صدا و سیما در پوشش کامل این کنگره و همچنین تلاش رسانه های استان در پوشش خبری آن تقدیر و تشکر کرد. 
در پایان این جلسه با اهدا لوح تقدیر از دست اندر کاران برگزاری کنگره تجلیل شد

بازدید [ 393984 ]
برچسب ها