چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

مرادنیا؛

کنگرە مشاهیر کُرد با استقبال مردم روبرو شد/ نظرات منتقدان کنگره مشاهیر کُرد مد نظر قرار گیرد/ برنامەهای بزرگ فرهنگی باید در کردستان برگزار شود

استاندار کردستان گفت کنگرە مشاهیر کرد با استقبال آحاد مردم برگزار شد و باید سعی شود کارهای فرهنگی بزرگ در کردستان برگزار شود
کنگرە مشاهیر کُرد با استقبال مردم روبرو شد/ نظرات منتقدان کنگره مشاهیر کُرد مد نظر قرار گیرد/ برنامەهای بزرگ فرهنگی باید در کردستان برگزار شود

.

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه راهبردی کنگره مشاهیر کرد که با هدف ارزیابی دستاوردها و بررسی نقاط ضعف و قوت این کنگره برگزار شد، گفت: این کنگره با نظر مساعد رئیس جمهور، وزارت کشور و. دیگر نهادها و سازمانها با هدف معرفی بزرگان کرد به جامعه و معرفی فرهنگ غنی کردستان به دیگر هموطنان برگزار شد.
وی با بیان اینکه این کنگره نقص هایی داشت و نمی‌توان نقایص آن را نادیده گرفت، ادامه داد: این برنامه باید در سالیان آینده با قدرت و غنای هرچه بیشتر برگزار گردد.
مرادنیا برنامه کنگره بین المللی مشاهیر کرد را کاری گسترده و بی نظیر در تاریخ استان ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این کنگره اگر نقصی وجود داشت به دلیل کم تجربگی و بزرگی کار بود و باید تلاش شود در سال های آتی آن نواقص برطرف شود.
استاندار کردستان تشریح دستاوردهای کنگره برای مردم و رسانه ها را حائز اهمیت دانست و بر ضرورت اخذ نظر منتقدان کنگره تاکید کرد.
وی با ابراز خوشحالی نسبت به اینکه کنگره مشاهیر کرد بدون حاشیه برگزار شد خطاب به مدیران فرهنگی استان گفت: این کنگره شروع کار بود و باید خود را برای انجام کارهای بزرگتر در استان آماده کنید.

بازدید [ 14136 ]
برچسب ها