سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

حسین خوش‌اقبال؛

کنگرە مشاهیر کُرد نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی داشت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اذعان کرد که برگزاری کنگره بین المللی مشاهیر کرد نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی داشت.
کنگرە مشاهیر کُرد نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی داشت


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه شورای راهبردی کنگره مشاهیر کرد که با هدف بررسی و ارزیابی دستاوردهای کنگره برگزار شد، افزود: کنگره مشاهیر کرد برنامه ارزشمند فرهنگی بود که به صورت موفق و قابل قبولی برگزار شد.
وی با بیان اینکه در گذشته خیلی از استانداران برای برگزاری چنین برنامه ای تلاش کردند، گفت: این کنگره با تلاش استاندار کردستان و بخش زیادی از مدیران اجرایی شد وباید از آن برای اجرای برنامه های بهتر در آینده درس گرفت.
خوش اقبال با بیان اینکه از آغاز سال سه برنامه فاخر فرهنگی جشن های نوروزی، کنگره ۵۴۰۰ شهید و کنگره مشاهیر کرد برگزار شده است، ادامه داد: بی گمان این کنگره و برنامه های جنبی آن تاثیر مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی در استان داشت.
وی ادامه داد: خنثی سازی توطئه دشمنان، پوشش رسانه ای توانمندی های فرهنگی کردستان و ایجاد انگیزه در بین نخبگان از دیگر دستاوردهای کنگره مشاهیر بود ودر راستای کنگره نیز تفاهم نامه ای با استاندار سلیمانیه برای گسترش روابط اقتصادی امضا شد.

بازدید [ 353115 ]
برچسب ها