دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار

گزارشی از بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری از شهرستان های استان در ایام نوروز

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در تعطیلات نوروز از اماکن خدماتی شهرستان¬های گردشگرپذیر استان بازدید کرد.
گزارشی از بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری از شهرستان های استان در ایام نوروز

  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش¬اقبال در بازدید از شهرستان مریوان  وضعیت پذیرش و اسکان مسافران در این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد .و افزود: امیدواریم بتوانیم زیبایی ها، نقاط قوت و فرهنگ این استان را بیش از پیش به معرض نمایش بگذاریم و در سال های آتی مسافران بیشتری را به این استان فرهنگی جذب کنیم.
وی هدف از این بازدید را ارزیابی دستگاه های خدمات رسان به مسافرانی که در سال جدید وارد شهرستان مریوان می شوند عنوان کرد و افزود: مریوان قطب گردشگری کردستان است و با توجه به تاکیدات استاندار محترم، تمام تلاش ما این است که امسال از این فرصت بیش از گذشته استفاده کنیم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان از تلاش برای حل مشکلات سطح شهر با کمک مسئولین شهرستانی خبر داد و گفت: شهردار مریوان وعده داده که مشکل روشنایی دریاچه زریبار تا یکی دو روز آینده حل شود که امیدواریم هرچه سریعتر نظم و امنیت در این مکان گردشگری زیبا برقرار شود.
دریاچه زریبار، مرکز اسکان فرهنگیان، هلال احمر، بیمارستان های سطح شهر، فوریت های پزشکی، آتش نشانی، مراکز اقامتی و هتل ها از جمله مکان هایی بودند که از آنها بازید شد.
خوش اقبال از مراکز اقامتی، بهداشتی، بیمارستان شهید چمران و سوپرمارکت های سطح شهر سروآباد نیز بصورت سرزده بازدید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار در ادامه بازدیدهای خود از شهرستان سقز بازدید کرد و گفت: جشنهای نوروزی فرصتی مناسب برای معرفی استان کردستان به عنوان استانی فرهنگی و گردشگر پذیر است.
خوش اقبال با تاکید بر اینکه کردستان جزو استان¬های امن کشور است، اظهار داشت: شهروندان، ولی نعمتان نظام هستند و ایجاد رضایتمندی مردمی بسیار مهم است.
وی با اشاره به ضرورت تلاش هرچه بیشتر مدیران برای رفع مشکلات، تصریح کرد: مردم قدرشناس هستند و تلاش های مدیران را رصد می کنند و می بینند.
خوش اقبال در سفر به شهرستان سقز از هتل کُرد، محل اسکان مسافران، نمایشگاه صنایع دستی و بهاره، بیمارستان امام خمینی(ره) و آتش نشانی بازدید کرد.
دیدار با بیماران، کادر درمانی، مراجعه کنندگان به مراکز درمانی و ستادهای اسکان و آتش نشانان از دیگر برنامه های خوش اقبال در سفر به شهرستان سقز بود.
معاون سیاسی امنیتی و انتظامی استاندار کردستان در بازدید از شهرستان دیواندره با حضور در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان اظهار داشت: همه دستگاه های اجرایی وظیفه دارند مشکلات اقتصادی و تولیدی را در سال جاری با همراهی مردم و هماهنگی بیشتری رصد و برای رفع آن تلاش کنند.
وی با اشاره به جاری شدن سیل در استان های شمالی کشور گفت: مردم کردستان تا به امروز پیشتاز کمک به سیل زدگان بوده و حس همدلی و نوع دوستی خودشان را به آسیب دیدگان نشان داده اند.
خوش اقبال تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا ذهنیتی که گردشگران و سرمایه گذاران از ناامنی در کردستان دارند برطرف شده و راه را برای سرمایه گذاری آسان و اشتغال زایی بیشتری فراهم کنیم.
وی در ادامه ابراز داشت: برگزاری جشن های نوروزی در سطح استان نشانه باور و ایمان کردها به اعتقادات و فرهنگ غنی خود است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در بازدید از دیواندره از اورژانس و بیمارستان امام خمینی(ره) دیواندره بازدید و با پرسنل و بیماران این بیمارستان دیدار و گفتگو کرد.
بانه دیگر شهرستان گردشگرپذیر استان کردستان است که از سوی معاون سیاسی امنیتی و انتظامی استاندار مورد بازدید قرار گرفت که در این بازدید از نمایشگاه صنایع دستی ژیانه¬وه، مدارس محل اسکان مهمان های نوروزی، اورژانس بیمارستان تازه ساخت رازی و تعدادی از هتل های این شهرستان بازدید شد.

بازدید [ 385206 ]
برچسب ها