چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان تاکید کرد؛

۱۳ بە در در خانە بمانید، همە راه‌های خروجی بستە است

استاندار کردستان بە همە مردم استان تاکید کرد کە روز سیزدە بە در حتما در خانە بمانند چرا کە تمامی خروجی شهرها بستە خواهد بود.
۱۳ بە در در خانە بمانید، همە راه‌های خروجی بستە است

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان ؛ بهمن مرادنیا با هشدار جدی نسبت به عواقب نادیده گرفتن طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: روز سیزده به در طبق سنت دیرینه، مردم می خواهند به دامان طبیعت بروند و این امر در شیوع بیماری کرونا بسیار خطرناک است.

وی افزود: امسال به دلیل حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بصورت جدی تصمیم گرفته شده است که مانع خروج افرادی شویم که سلامت و زندگی دیگران را نادیده می گیرند.

مرادنیا با بیان اینکه اگر مردم به هشدارها توجه نکنند و در مکان های پرتردد وجای تجمع حضور یابند زحمات کادر درمانی و طرح‌های پیشگیرانه بی اثر خواهد شد، اظهار کرد: آثار این بیماری بعد از گذشت دو هفته هویدا خواهد شد، لذا از مردم خواهش می‌کنم روز سیزده به در را علیرغم همه سختی‌ها تحمل کنند و در خانه بمانند تا با موج دیگری از بیماری کرونا مواجه نشویم.

استاندار کردستان افزود: بسیاری از مردم به توصیه‌ها عمل می‌کنند و عده‌ای نیز به هر دلیلی آن را نادیده می‌گیرند که با این عده در جهت حفظ سلامت مردم مقابله خواهد شد.

مرادنیا ادامه داد: در شهر سنندج و از عصر ۱۲ فروردین ورودی‌های آبیدر، پارک کودک، خروجی‌ها بە سمت کامیاران و گردنە صلوات آباد و دیگر خروجی‌ها بستە خواهد بود.

بازدید [ 118674 ]
برچسب ها