دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان:

۲۳۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌های کردستان هزینه خواهد شد

استاندار کردستان گفت: در سفر معاون سازمان برنامه و بودجه کشور با تخصیص و هزینه کردن ۲۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت‌ها در بخش‌های مختلف موافقت شد.
۲۳۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌های کردستان هزینه خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان کردستان با حضور دکتر نمکی معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در این سفر با هزینه کردن ۲۳۰ میلیارد تومان اعتبار در بخش‌های فرهنگی، ورزشی، سلامت  و امنیت طی امسال و سال آینده موافقت شد.
وی افزود: پروژههای نیمه کاره ای سالیان سال در استان وجود داشته که باعنایت وتوجه خاص سازمان برنامه وبودجه این پروژه ها به اتمام خواهند رسید.
مرادنیا با بیان اینکه استان کردستان با داشتن ظرفیت های قابل توجه خدادادی ونیروی انسانی کارآمد از نابرابری و بی تفاوتی نسبت به توسعه رنج می برد اظهار کرد: با اراده دولت تدبیر و امید و سفرهای متعدد مسئولان نفس تازه ای در کالبد استان دمیده خواهد شد و مردم را نسبت به آینده امیدوار می کند.
استاندار کردستان با انتقاد از نبود زیرساخت های مناسب در اکثر بخش ها و حوزه ها گفت: انتظار داریم عنایت ویژه و خاصی به بخش کشاورزی، آب، راه و راه آهن استان صورت بگیرد تا مردم این استان احساس تبعیض نکنند.
مرادنیا با بیان این که کردستانی ها خود را ایرانی‌تر از هر ایرانی می دانند تاکید کرد: توسعه کردستان دست یافتنی است و تحقق این مهم نیازمند عزم و همت جدی است.

 

 

بازدید [ 55404 ]
برچسب ها