سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

۲۸۶ طرح هفته دولت در کردستان به بهره برداری می‌رسد

استاندار کردستان گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دولت، ۲۸۶ طرح عمرانی و خدماتی در این استان به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی ۱۳ طرح نیز آغاز می‌شود.
۲۸۶ طرح هفته دولت در کردستان به بهره برداری می‌رسد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا اظهار داشت: طرح های مورد نظر از سوی 10 دستگاه اجرایی و هشت شهرداری در شهرتسان های 10 گانه استان و با صرف یک هزار و 265 میلیارد و 502 میلیون ریال اعتبار احداث شده است.

وی افزود: 176 طرح ملی، 31 پروژه استانی و 79 طرح از محل سایر منابع از جمله سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد شده و توسط دستگاه های اجرایی از جمله راه و شهرسازی، شرکت توزیع نیروی برق، ورزش و جوانان، راهداری و حمل و نقل جاده ای، منابع طبیعی و آبخیزداری، دانشگاه علوم پزشکی، هواشناسی، جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی اجرا شده اند.
مرادنیا تاکید کرد: 34 طرح از 286 طرح قابل افتتاح توسط هشت شهرداری استان با صرف 64 میلیارد و 309 میلیون ریال اعتبار اجرا شده که 18 میلیارد و 520 میلیون ریال از این اعتبارات از محل منابع استانی و 45 میلیارد و 789 میلیون ریال نیز از محل اعتبارات سایر منابع تامین شده است.

استاندار کردستان شهرداری های اجرا کننده 34 طرح مدیریت شهری را شامل شویشه، برده رشه، کانی سور، بانه، آرمرده، قروه، بیجار و کامیاران اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در این هفته عملیات اجرایی 13 طرح نیز با 67 میلیارد و 859 میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده آغاز می شود، یادآور شد: 10 مورد از این طرح ها از سوی شهرداری بانه و کامیاران و سه مورد نیز از سوی شرکت توزیع نیروی برق و اداره کل ورزش و جوانان استان اجرا می شود.

مرادنیا اضافه کرد: 13 طرح آماده کلنگ زنی در این استان شامل چهار طرح با 23 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده از محل اعتبارات استانی و 9 طرح با 44 میلیارد و 859 میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده از محل اعتبارات سایر منابع است.

بازدید [ 741855 ]
برچسب ها