سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

۳۴۰۰ میلیارد تومان طرح وپروژه تا پایان اسفندماه در کردستان به بهره‌برداری می‌رسد/ بازارچە‌های موقت مرزی کردستان بازگشایی خواهند شد

استاندار کردستان اعلام کرد تا پایان اسفندماه سالجاری سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان طرح و پروژه در کردستان به بهره‌برداری می‌رسد.
۳۴۰۰ میلیارد تومان طرح وپروژه تا پایان اسفندماه در کردستان به بهره‌برداری می‌رسد/ بازارچە‌های موقت مرزی کردستان بازگشایی خواهند شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در مراسم افتتاح ۱۰۷ ایستگاه دیجیتال تلویزیونی در استان کردستان گفت: در دهه فجر امسال هزار و ۲۲۲ پروژه با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی بیش از دو هزار و ٨۰۰ نفر به بهره‌برداری می‌رسد و تا پایان سال نیز سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان طرح و پروژه در بخش های مختلف آماده افتتاح خواهد بود.

وی اضافه کرد: طی سال ۹٨ در استان کردستان بیش از پنج هزار میلیارد تومان پروژه های عمرانی و خدماتی انجام شده که بخش زیادی از آنها در طول سال وتوسط مقامات مختلف بهره برداری شده است.

مرادنیا در ادامه سخنان خود به سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به کردستان در چند روز آینده خبر داد و گفت: با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به کردستان بازارچه های موقت مرزی بازگشایی خواهند شد و امیدواریم با شروع بکار این بازارچه ها تا حد زیادی از اتفاقات ناخوشایند کولبری در استان کاسته شود.

استاندار کردستان در پایان ضمن قدردانی از اقدامات صداوسیمای مرکز کردستان این مجموعه را یار و همراه نظام و دولت در امر توسعه توصیف کرد.

بازدید [ 179379 ]
برچسب ها