چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای آب و فاضلاب شهر سنندج هزینە خواهد شد

استاندار کردستان از تامین ۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای بخش آب وفاضلاب سنندج، نواحی منفصله خبر داد.
۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای آب و فاضلاب شهر سنندج هزینە خواهد شدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در مراسم بهره برداری و افتتاح همزمان چند پروژه آب و فاضلاب شهری با بیان این مطلب گفت: در توافقی که با مسئولان آب و فاضلاب کشور صورت گرفته است اعتبار ۹۰ میلیارد تومان برای ارتقا سطح تصفیه خانه سنندج و هدایت فاضلاب روستاهای چسپیده به شهر و نواحی منفصله تامین شده است که گام بزرگی در خدمت رسانی به مردم سنندج و نواحی منفصله شهری به شمار می رود.
وی با بیان اینکه هم اکنون دسترسی مردم استان به آب شرب سالم از میانگین کشوری بالاتر است خواستار رسیدن استان به سطح پوشش ۱۰۰ درصدی در تامین آب شرب سالم ودفع و تصفیه فاضلاب شد.
مرادنیا اظهار داشت: یکی از ارکان مهم توسعه دسترسی کامل مردم به آب سالم و دفع وتصفیه فاضلاب است یادآوری کرد: سلامت جامعه از هر موضوع دیگری حائز اهمیت تر است و همت مسئولان همواره باید متوجه این موضوع باشد.
استاندار کردستان با تقدیر از تلاش های مجموعه آب و فاضلاب شهری استان افزود: کارهای مهم دیگری در این حوزه و در شهرهای دیگر در دست انجام است که امیدوارم با تلاش مضاعف مجموعه زودتر به اتمام برسند تا مردم از مواهب آن برخوردار شوند.

بازدید [ 463239 ]
برچسب ها