شنبه 5 بهمن سال 1398

اخبار

​پنجره واحد خدمات الکترونیکی استان کردستان راه‌اندازی شد

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه‌ی دولت استانداری کردستان از راه‌اندازی ​پنجره واحد خدمات الکترونیکی استان کردستان به منظور تکریم ارباب رجوع و تسهیل خدمات‌رسانی به مردم خبر داد.
​پنجره واحد خدمات الکترونیکی استان کردستان راه‌اندازی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ پیمان خلیلی با بیان این مطلب افزود: در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و تسهیل دسترسی مردم به خدمات الکترونیکی دولت پنجره واحد خدمات الکترونیکی استان به آدرس portal.ostan-kd.ir در فاز اول به بهره‌برداری رسیده است.

وی گفت: تاکنون با همکاری و مشارکت 21 دستگاه  اجرایی استان 342 خدمت اعم از اطلاع رسانی، تراکنشی و تعاملی در این پُرتال ثبت گردیده است.

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه‌ی دولت استانداری کردستان ادامه داد: مهم‌ترین دستاورد این طرح بهبود کیفیت و کمیت خدمات است که رضایت‌مندی مردم را در پی خواهد داشت.

خلیلی با اشاره به مزیت‌های این طرح در ابعاد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی گفت: پنجره واحد خدمات الکترونیکی استان درصدد ارایه خدمات مبتنی بر فناوری‌های نوین اطلاعاتی به مردم است که در آن شهروندان بدون مراجعه حضوری به سازمان‌ها و نهادهای اداری و بدون صرف زمان و طی مسافت و صرفا با استفاده از رایانه و سایر دستگاه‌های الکترونیکی می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.


 

برچسب ها