چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان؛

ادارات کردستان همچنان با دو سوم ظرفیت مشغول بکار می‌باشند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در ادارات و دستگاه‌های دولتی استان کردستان نیز کارکنان و پرسنل آنها همچنان با دو سوم ظرفیت بکار ادامه خواهند داد.
 ادارات کردستان همچنان با دو سوم ظرفیت مشغول بکار می‌باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال امروز در گفتگو با خبرنگارما ضمن اشاره به تصمیمات ستاد ملی کرونا با بیان این مطلب اظهار داشت: مطابق با مصورات قبلی ستاد ملی کرونا ، مدارس و دانشگاههای استان مانند گذشته تعطیل می باشند و فعالیت آنها به صورت غیر حضوری و مجازی خواهد بود.
وی افزود: اما در برخی از مقاطع تحصیلی به ویژه در مقطع تحصیلی دکترا مراکز دانشگاهی می توانند به فعالیت آموزشی خود ادامه دهند.
رییس کمیته امنیتی و اجتماعی و انتظامی استانی ستاد مدیریت کرونا در ارتباط با فعالیت اصناف نیز در ادامه ابراز داشت: مشاغل پرریسک متوسط در سطح استان همانند گذشته تا اطلاع ثانوی بسته می باشند.
خوش اقبال خاطر نشان کرد: در این رابطه همچنین کسب و کارهای با ریسک متوسط به خصوص در پاساژها هم می تواند از اول اردیبهشت ماه از صبح تا ساعت شش عصر و با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت داشته باشند و پس از این زمان تعطیل خواهند بود.
معاون سیاسی امنیت و اجتماعی استاندار کردستان اظهار داشت: البته لازم به ذکر است مشاغل با ریسک بالا در همان مکان ها ( پاساژها) نمی توانند به فعالیت خود ادامه داده و تعطیل خواهند بود.
خوش اقبال در بخشی دیگر از سخنان خود در رابطه با نحوه فعالیت مساجد و اماکن مقدس استان نیز تاکید کرد: در جهت حفظ سلامت شهروندان بر اساس تصمیمات ستاد سلامت شهروندان عزیز بر اساس تصمیمات ستاد ملی فعلا تا پایان نیمه اول اردیبهشت ماه تعطیل خواهند بود.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و کوشش های مستمر کادر درمانی استان بر مشارکت مردم در حفظ سلامت خود و سایر شهروندان تاکید کرد.

 

بازدید [ 14022 ]
برچسب ها