شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

اقتدار جمهوری اسلامی توطئه دشمنان را ناکام گذاشت

استاندار کردستان گفت: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب شد تا توطئه دشمنان و اغتشاشگران ناکام بماند.
 اقتدار جمهوری اسلامی توطئه دشمنان را ناکام گذاشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا ظهر امروز به همراه معاونین ومدیران کل استانداری کردستان در دیدار با فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج با بیان این مطلب اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همانند بسیاری از مراحل سخت و حساس کشور این بار نیز با درایت و دور اندیشی خود و با تاکید بر لزوم اتحاد مردم و مسئولان عملا راه را بر روی توطئه های خصمانه عوامل آشوبگر وابسته به دشمنان انقلاب بستند و نقشه آنها را ناکام گذاشتند.
وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی همواره با آمادگی کامل و پیروی از منویات امام راحل و نیز مقام معظم رهبری همواره با همه وجود در راه دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب وارد عرصه شده و نقش مهمی در اقتدار کشور ایفا نموده است.
مرادنیا با اشاره به وقوع نا آرامی های چند روز اخیر در کشور و استان نیز گفت: این بار نیز نیروهای جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانند سالیان گذشته با حضور به موقع خود در زمینه دفاع از امنیت کشور یکبار دیگر توطئه های دشمنان را با قاطعیت بی نظیر با شکست مواجه کردند.
استاندار کردستان تصریح کرد: مردم شریف و انقلابی کردستان همیشه ثابت کرده اند با حضور پرشور خود در عرصه های انقلاب و همراهی با نیروهای نظامی و امنیتی کشور هرگونه نقشه شوم دشمنان را برای ضربه زدن به ارزش های نظام مقدس انقلاب اسلامی نقش بر آب کرده اند.
در این دیدار همچنین سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در سخنانی به تشریح برنامه های این هفته بسیج در استان کردستان پرداخت.
بازدید [ 169575 ]
برچسب ها