چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی، امنیتی استاندار کردستان:

اقدامات تروریستی مانع توسعه و پیشرفت کردستان نمی‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: اقدامات کور تروریستی کوچکترین خللی در امنیت این استان ایجاد نمی کند و مانع پیشرفت و توسعه هم نخواهد شد.
 اقدامات تروریستی مانع توسعه و پیشرفت کردستان نمی‌شودبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان از خبرنگار ایرنا، حسین خوش اقبال روز دوشنبه در مراسم بزرگداشت شهدای روستای ژیوار در مسجد جامع سروآباد با محکوم کردن حمله تروریستی اخیر و شهادت 2 نفر از بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: به شهادت رسیدن جوانان بومی منطقه توسط عوامل استکبار نمی تواند در امنیت منطقه تاثیر منفی گذاشته و مردم را از نظام و انقلاب دور کند.
وی افزود: راه شهدای ما حق است و قطعا ملت انقلابی ادامه دهنده راه شهدا و حافظ نظام و انقلاب هستند و در این راه با تمام توان از تمامیت ارضی کشور دفاع خواهند کرد.
معاون سیاسی استاندار کردستان تاکید کرد: نیروهای مسلح و نظامی کشورمان پاسخ محکمی به عوامل شهادت این 2 بسیجی غیور که حافظ مرزهای کشور هستند، خواهد داد.
خوش اقبال با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب در 40 سال عمر با برکت خود در برابر تمام توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان ایستادگی کرده و ملت هم با حمایت و پاسداری از آن به دشمنان اجازه دخالت و تفرقه افکنی نداده اند.
وی یادآور شد: تنها کشوری که در جهان توانسته در برابر زورگویان و ابرقدرت ها ایستادگی کرده و تسلیم فشار و تهدید نشود، ایران اسلامی است و بدون تردید ملت ما همیشه به انقلاب خود وفادار و پایبند بوده و از آن حمایت می کنند.
فرمانده سپاه سروآباد، امام جمعه و امام جمعه موقت سروآباد نیز در سخنانی ضمن محکوم کردن شهادت 2 نفر از نیروهای بسیجی شهرستان، حمله تروریستی به نیروهای بسیجی را محکوم کرده و شهادت این دو عزیز را به خانواده های شهدا تسلیت گفته و بر لزوم حفظ اتحاد و همدلی ملت تاکید کردند.
به گزارش ایرنا، پنجشبنه هفته گذشته 2 نفر از نیروهای بسیجی بومی روستای ژیوار بخش هورامان شهرستان سروآباد در منطقه کوسالان در کمین گروه های ضد انقلاب گرفتار شده و بدست تروریست ها به شهادت رسیدند.
مراسم گرامیداشت این 2 شهید بزرگوار امروز با حضور مسئولان استانی، شهرستانی، اقشار مختلف مردم، بسیجیان، همرزمان، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در مسجد جامع سروآباد برگزار شد.

بازدید [ 634809 ]
برچسب ها