پنج شنبه 23 اردیبهشت سال 1400

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان:

امروز وقت نشان دادن توان مدیران است/هیچ مدیری نباید ضعف و خودباختگی از خود نشان دهد

️ استاندار کردستان شرایط فعلی و سخت حاکم بر کشور را زمان نشان دادن توان مدیران دانست و از همه مدیران خواست در مقابله با دشواری‌ها از خود ضعف نشان ندهند.
 امروز وقت نشان دادن توان مدیران است/هیچ مدیری نباید ضعف و خودباختگی از خود نشان دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کردستان با بیان اینکه امروز وقت مدیریت کردن است گفت: در شرایط عادی همه توان مدیریت دارند، اما مهم این است که در این شرایط خطیر مدیران بتوانند شرایط را کنترل و بر امور مسلط باشند.

وی با بیان اینکه امروز زمانی است که باید همگان پای کار بیایند و از شرایط موجود هراسی نداشته باشند گفت: هرجایی که نیاز به پیگیری، حمایت و مصوبه‌ای است خود شخصا وارد خواهم شد و مسئولیت همه مسائل را بدون واهمه از عواقب آن خواهم پذیرفت.

مرادنیا دستگاه‌های اجرایی در کشور زاییده نیازهای کشور دانست و گفت: همه دستگاه‌ها باید به وظیفه و مسئولیت خود بدون هیچ کم و کاستی عمل کنند.

استاندار کردستان وجود هرگونه ناهماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی را غیرقابل قبول خواند و اظهار داشت: همه وظیفه دارند در مقابل سودجویی برخی افراد بایستند و با همه توان از حق مردم دفاع کنند.

مرادنیا با بیان اینکه کمبودها و نارسایی‌هایی که در کشور وجود دارد نباید باعث خودباختگی مدیران و مسئولان شود خاطر نشان کرد: صاحبان کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین علیرغم همه مشکلات در این شرایط وظیفه دارند خود را در مقابل مردم و کشور مسئول بدانند.

وی یادآوری کرد: هر تاجر و بازرگانی که می‌تواند از کردستان عراق و در کمترین زمان لاستیک ماشین سنگین وارد کند همکاری و مساعدت های لازم و قانونی از وی صورت خواهد گرفت.

مرادنیا همچنین افزود: همە دستگاه‌های دولتی، نظامی و انتظامی امکانات حمل و نقل خود را برای رساندن کالاهای اساسی به استان در اختیار بگذارنند.

استاندار کردستان در ادامه سخنان خود به تداوم قاچاق دام زنده از استان به کردستان عراق را مورد انتقاد قرار داد و اضافه کرد: هر دامی از هر منطقه‌ای به استان وارد شود قطعا با هدف قاچاق است و باید محموله‌ها سریعا توقیف شوند.


بازدید [ 637431 ]
برچسب ها