سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

باید با تفکر بسیجی روحیه امید را در دل مردم زنده نگهداریم

استاندار کردستان گفت: رسالت همه ما در این کشور این است که با روحیه بسیجی امید را در دل مردم زنده نگه داریم زیرا دشمنان امروز امید مردم را هدف قرار داده اند.
  باید با تفکر بسیجی روحیه امید را در دل مردم زنده نگهداریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان: بهمن مرادنیا ظهر امروز در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان سنندج در محل صحن مسجد جامع سنندج با بیان این مطلب اظهار داشت: بسیج یکی از یادگاران امام (ره) است و با فرمان امام تشکیل شد و در واقع تشکیل بسیج خواسته تمام جامعه بود .

وی افزود: بسیج تنها متعلق به یک قشر یا گروه نیست بلکه، متعلق به تمام جامعه از جمله بازاریان، کارمندان، کارگران، روحانیون و دانشجویان است.

استاندار کردستان گفت: هرکسی که برای این نظام و کشور تلاش کند و دلسوز باشد یک بسیجی است و ماهم به آن افتخار می کنیم.

مرادنیا با بیان اینکه دشمنان از نام بسیج و بسیجی خوف دارند، ذکر کرد: دشمنان امروزه از این اتحاد چند میلیونی بسیجیان ترس و واهمه دارند و انشاءلله این خوف را تا آخر به همراه خواهند داشت.

وی تاکید کرد: امروزه بسیجیان در رفع محرومیت زدایی تلاش های فراوانی کرده است.

استاندار کردستان در پایان جایگاه بسیج را ارزشمند خواند و یادآور شد: دولت نیز در کارهای اقتصادی و زیر بنایی در این مدت خوب عمل کرده است و امیدوارم در آینده نزدیک با فعالیت های توسعه ای که در استان انجام داده ایم چهره محرومیت از این دیار برداشته شود.بازدید [ 645981 ]
برچسب ها