یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان

با ایجاد فضای امید آفرینی در جامعه مردم را به انقلاب و نظام خوشبین سازیم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: باید با ایجاد فضای امید آفرینی در جامعه مردم را به انقلاب و نظام خوشبین سازیم و زمینه را برای مشارکت آنها در توسعه کشور فراهم کنیم.
 با ایجاد فضای امید آفرینی در جامعه مردم را به انقلاب و نظام خوشبین سازیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال صبح امروز در همایش بخشداران تابعه استان در محل سالن شهدای دولت استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: در حالی به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می رویم که در چند سال اخیر تهدیداتی را از سوی استکبار جهانی و سلطه گر و برخی کشورهای فریب خورده و عوامل دست نشانده آنها علیه کشورمان شاهد هستیم.
وی افزود: در حقیقت نوک پیکان این تهدیدات در مرحله نخست خدشه وارد کردن به امنیت کشور و در مرحله بعد ایجاد فضای یاس و ناامیدی در جامعه و فاصله انداختن بین مردم و مسئولین در کشور است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطر نشان کرد: تمام تلاش ضد انقلاب بر این محور استوار است که با نامناسب جلوه دادن اوضاع کشور و افزایش نارضایتی ها در جامعه شیرینی چهلمین سالگرد پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی را از بین برده و مردم را از اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی دور کند.
خوش اقبال خطاب به بخشداران تابعه و سایر مدیران و مسئولان استان گفت: هر کدام از ما با توجه به وظیفه سنگینی که بر عهده داریم باید با عملکرد صحیح و پشتکار در انجام وظیفه  خود در راستای خنثی سازی اقدامات وتهدیدات دشمنان انقلاب تلاش کنیم.
وی با بیان این مطلب که امسال باید مراسمات سالگرد پیروزی  انقلاب را بسیار باشکوه تر از گذشته برگزار کرد، اذعان داشت: ما به عنوان نمایندگان نظام و دولت باید با خدمت رسانی صادقانه به مردم آنها را هرچه بیشتر به انقلاب اسلامی و توسعه پایدار جامعه امیدوار و خوشبین سازیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: باید با ارتباط بیشتر با مردم محیطی را فراهم کنیم تا مردم آزادانه نظرات و دیدگاههای خود را با مسئولین در میان گذاشته و باید با صبر و  سعه صدر پاسخگوی نیازهای آنها باشیم.
وی در پایان گفت: شما باید با رصد مسائل و مشکلات مردم آنرا اولویت بندی کرده و تلاش خود را برای رفع این موانع مضاعف کنید. 


بازدید [ 37677 ]
برچسب ها